Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez megis mi?

Figyelt kérdés

boccs hogy ekezetek nelkul irok telorol vagyok.

na szoval kb 2 honapja facen meg ismerkedtem egy csajjal aztan1 honapra ra osszevesztunk valamin nem tudom mar min es 1 hetig nem beszeltunk de unokatesom ra irt hogy bekuljon ki velem meg is tette es akkor irtam neki hogy nem akartam meg serteni stb...es elmondtam hogy szerelmes vagyok bele es o mondta hogy engem szeret de csak baratilag tud ram tekinteni meg kerdeztem miert erre azt mondta o neki az a rossz titka hogy ha ossze jon egy pasival 1 honapig jar es utana megcsalja bunko lessz veluk es szakit veluk. mondtam neki hogy ez engem nem erdekel elbirnam viselni o meg erre azt mondta hogy tulsagosan szeret ahoz hogy elveszitsen es mondta hogy legyunk legjobb baratok nem nagyon akartam bele de megtettem es azota egyszeruen lesz*r elmondja minden kinat de nem olyan a kapcsolatunk mint regen ezt nem ertem hogy miert? a legjobb baratoknak nem az lenne a dolga hogy mindig ott legyenek a masiknal? hiaba irok ra meg hivom fel ilyet mond nekem minek vegye fel a telot ha ugyse hallana mert rossz a ter ero viberen es utana mondta nekem hogy azert nem akar velem jarni mert neki csak az emos pasik jonnek be es engem csak hiszegetett meg minden :( most tegyek?:((((



2013. okt. 30. 17:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Fogyatékos.
2013. okt. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!