Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » MOst fél találkozni vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MOst fél találkozni vagy csak le akar rázni?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel beszélgetek egy ideje, aztán hát eléggé félénk típusba tartozik, így kezembe vettem a dolgokat és felhoztam neki én a találkozós témát. úgy volt hogy múlt héten találkozunk, de ebből nem lett semmi. Meg kérdezte hogy jövőhéten akkor ok? MOndtam igen, lehetne e- szerda? és csak egy :D jelet válaszolt rá. Hagytam egy kicist, majd megkérdeztem hogy most ő egyáltalán akar-e találkozni? Azt írta hogy persze, viszont a héten tényleg nem jó. Eléggé elfoglalt tudom, de most írtam neki egy üzit hogy ha lesz ideje, és ha ráér akkor majd ír és megbeszéljük. Hát erre még nem reagált, de még nem is látta.
2013. okt. 31. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
figyelj.. én is belestem egy ilyen hibába.. mindig elhittem neki hogy majd jövőhéten.. 1 évig bírtam.. lett más kapcsolatom.. vagyis alakulóban van, ő pedig még mindig azt mondogatja, hogy majd jövőhéten.. hát mondogassa engem már nem érdekel :))
2013. okt. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
pedig jövőhéten már tényleg mentem volna :(
2013. okt. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt beszéld meg vele. Ha jövőhéten sem jön el, hagyd a fenébe, csak szórakozik.
2013. okt. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!