Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen? Nincs kész még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen? Nincs kész még egy komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Szóvad adott egy srác, akinek ezidáig nem igen voltak komoly kapcsolatai. Nemrégiben elkezdtünk üzizgetni, amiből találkozás lett volna. De amióta felvetettük a találkát, azóta nagyon furcsa. Kérdeztem tőle, hogy most mit akar? Azt mondta hogy persze hogy találkozni. Valamikor összehozhatjuk. De olyan furcsa, hogy idáig úgy akarta, most meg amolyan túlnyomott az egész. Viszont másik csaj (komoly) tuti, hogy nincs képben.
2013. okt. 31. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem megilletődött, vagy ilyesmi. Ha ezek szerint még nem volt komoly kapcsolata, megértem, mert akkor nem tudja, hogyan közeledjen feléd.
2013. okt. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mert pancser
2013. okt. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Semmiféleképpen nem pancser. Csak berezelt.
2013. okt. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Valószínűleg ő már nem is fog jelentkezni igaz?
2013. okt. 31. 15:52
 5/7 anonim ***** válasza:
neten bárki lehet jóarc. én is futottam már ebbe, élőben viszont kellemetlen élmény vagyok, nincsenek jó fej dumák, túlságosan leszarok mindent, nem vagyok szórakoztató. Akkor más hangulatban voltam, mikor beszéltem egy lánnyal. Lehet, hogy ő is ilyen és ebbe gondolt bele jobban és inkább felszívódna már, te meg beképzelsz valami komolyat.
2013. okt. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak arról van szó, hogy sok fiatal, nők terén tapasztalatlan srác számára is a facebook egy természetes közeg, ott mer a csajokhoz is kicsit bátrabban közeledni, viszont élőben meg nyuszi ahhoz hogy összeszedetten kommunikáljon egy neki tetsző csajjal.
2013. okt. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet jobb lenne, egy új csaj a képben..:D Akkor legalább tudnám, hogy mi is van..:D De így...
2013. okt. 31. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!