Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hiteget a srác, ha ugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiteget a srác, ha ugy látszik nem akar kapcsolatot és mégcsak megsem próbált felcsábítani magához?

Figyelt kérdés
Beleestem egy srácba és egy hete a buliba kavartunk és mondott olyanokat hogy mostmár szeretne kapcsolatot, hívott hogy jövőhéten csináljunk valamit együtt, védelmező volt és aggódott is miattam. Egyszersem hozta fel hogy "aludjak" ott nála, pedig elég lukramenő tipus. Később irt egyszer, de azóta nem keresett. Nem értem miért volt jo neki hitegetni ha anélkül is történhetett volna ennyi köztünk. Tényleg lehetne ennyire bunkó?
2013. okt. 31. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
ÓÓÓ borzalom.
2013. okt. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert fogalma sincs, hogy mit akar de az biztos, hogy kapcsolatot nem.
2013. okt. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Moszuke ***** válasza:
azt hiszem bepróbálkozott és semmi hajlandóságot nem látott az irányban, hogy meghúzasd magad azt lekopott.
2013. okt. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Örülj neki, bakker. Ellenkező esetben ilyen kérdések merülnének fel:

- lehetek-e terhes?,

- lehet, hogy könnyű prédának néz?

- szex után alakulhat-e még komoly kapcsolat? stb.


Sokkal jobb így.

2013. okt. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!