Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy srac, valoszinu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srac, valoszinu en sem vagyok kozombos neki. Hogy flortoljek vele? Esetleg irjak neki? Vagy majd o ir ha akar?

Figyelt kérdés
2013. okt. 24. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Írj neki.. csak bátran! üdv, Yoda
2013. okt. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Sinead ***** válasza:
Korotok? Ha türelmetlen vagy, írhatsz neki. Ha nem írsz, valószínűleg ő se fog írni.
2013. okt. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A pasik nem szoktak irogatni,magamról tudom ,félnek hogy beégnek,kivétel 1 % ilyen költői lelkek ,azok meg cinkesek ,ugyhogy sztem ha nem adod tudtára valamilyen formában sose derül ki hogy mit érzel felőle,és maradsz bizonytalanságban ,aki nem mer nem nyer.
2013. okt. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van! De kicsit felek...
2013. okt. 24. 17:33
 5/8 Sinead ***** válasza:

Győzd le a félelmed, írj neki nyugodtan. Nem lesz tőle semmi bajod, legalább túl leszel rajta. Én is ebben a helyzetben voltam tavaly, csak fordított felállásban. Sokáig halogattam a dolgot, és egyszer rávettem magam, hogy majd telefonról írok neki. Én hülye, először véletlenül a bökésre mentem, aztán beírtam a szöveget és csukott szemmel rányomtam a küldésre. Így visszagondolva jó hogy megtettem, még ha nem is lett belőle semmi :)

Sok szerencsét a sráccal! :) 17f

2013. okt. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
igazat adok az 5-ös válaszadónak ,kockáztass.Végül is csak nyerhetsz ,ha szerencséd minden happy ,ha meg nem jön össze akkor sincs gond megszabadulsz egy kényes helyzettől ,hogy kerülgeted,ma már megmondják a csajok mizu van.
2013. okt. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Valahogy mindig ebben a helyzetben vagyok.


Az exemmel is igy jottunk ossze, utana mas miatt szakitottunk.

Majd volt egy masik srac aki tetszett, es ugy eretem en is neki. Irtam neki sms-t... de nem valaszolt. Azota meg csak nem is koszon ha meglat :(


Talan kicsit ezert felek most is.

2013. okt. 24. 19:00
 8/8 anonim válasza:
a srác lehet beijedt ,de lehet ez nem fog,rámnyomult egyszer egy csaj nem nagyon jött be sőt ,kis idő alatt képes volt magát megszeretetni ,és volt belőle komoly kapcsi is ,szóval azt mondom evés közben jön meg az étvágy .tutti fix a haveromnak is bevállt aki mellesleg piócáskodott a csajon is ,pedig azt mondta a csaj régebben hogy szóba se állna vele,azóta aztmondta ő volt a nagy ő mármint a haverom.szóval itt egy jó példa.
2013. okt. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!