Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Szerintetek hátrány az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek hátrány az ha egy lány mozgás sérült? összejönnétek egy mozgáskorlátozott lánnyal? Őszintén!

Figyelt kérdés
2013. okt. 31. 19:55
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén?

Ismerkedésben igen.

Szerelemben nem.


Ezek után engem ne szavazzatok le és ne fikázzatok.

2013. okt. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha balesetet szenved amikor már hosszabb ideje együtt vagyunk ús biztos nem hagynám el de, hogy így összejönnék-e egy mozgáskorlátozott lánnyal a válaszom az, hogy nagyon valószínűtlen. De nem teljesen kizárt.

Sajnálom, ha ez kissé érzéketlenek tűnik.

2013. okt. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 JohnTitor ***** válasza:
100%
Ha bejön, akkor simán.
2013. okt. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok előítéletes..

Ha meg tudom kedvelni akkor igen..

2013. okt. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
77%
Össze jönèk vele persze
2013. okt. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

"Ha bejön, akkor simán." elég kétértelmű!!

Nem hinném,igazából fogalmam sincs!

2013. okt. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Nem kizárt,ha beleszeretnék.
2013. okt. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Volt egyszer egy vak leány, aki gyűlölte magát amiatt, hogy vak volt. Mindenkit gyűlölt, kivéve a kedvesét. A fiú mindig vele volt. Mondta egyszer a barátjának:

- Ha láthatnám a világot, hozzád mennék feleségül.

Egy napon valaki hozott neki egy szempárt. Amikor levették szeméről a kötést, láthatta az egész világot, beleértve a barátját is.

A fiú megkérdezte:

- Most, hogy látod a világot, hozzám jössz feleségül?

A leány a fiúra nézett, és látta, hogy vak. A lehunyt szemhéjak látványa szinte sokkolta. Erre nem számított. Az a gondolat, hogy az élete hátralévő részében ezt kell nézze, arra a döntésre vezette, hogy visszautasítsa a fiút.

A fiú csendesen könnyezett, majd pár nap múlva írt néhány sort: "Vigyázz jól a szemeidre, mert mielőtt a tied lettek, előtte az enyémek voltak."

Valahogy így működik az emberi agy, amikor megváltozik a helyzetünk. Csak kevesen emlékeznek arra, milyen volt az életük azelőtt és ki az, aki mindig mellettük volt a nehéz időkben.

2013. okt. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Hát én nem. Tudom, hogy azt kellene mondani, hogy az igazi szépség belülről jön, meg ilyenek, engem zavarna.

Persze ha azalatt lenne mozgássérült mikor már járunk akkor változna a helyzet.

Az ilyen speciális emberek egyébként is inkább egymás között találják meg egymást. Vak a vakkal, bipoláris magatartászavaros a bipoláris magatartászavarossal...

2013. okt. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 JohnTitor ***** válasza:

Miért kétértelmű a "ha bejön, akkor simán" ?

Ha tetszik külsőre meg belsőre is, akkor nem érdekel, hogy mozgássérült.

Főleg, hogy számomra ez a kombó elég ritka.

2013. okt. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!