Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetnék, hogy szebbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy szebbé tegyem az alakom? Fiúk, ez nagyon nagy hátrány nálatok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kövér,de sovány sem. Tehát teljesen normális testalkatom van. Próbálok keveset enni,egészséges kajákat,vigyázok az alakomra,mozgok stb.. A fenekem ,combom mérete normális: de a vádlim elég vastag,és nem tudom miért.

Szoknyákban jól néznék ki,de a vádlim elrontja az összképet.. Titeket ez zavar?


2013. júl. 23. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki szeretni fog téged, az azért fog szeretni, amilyen vagy:)
2013. júl. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
képet. csakugy tudunk véleményt mondani. arckitakarással természetsen.
2013. júl. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem zavar.. Futással sportolásal megoldható de szerintem aki nem hü*ye rájön magától is ......
2013. júl. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Aki ír privátot,amelyben le írja,hogy hol lakik,és hány éves( az ismeretség elkerülése érdekében),annak tudok képet küldeni! :)
2013. júl. 23. 12:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Írhatsz :)
2013. júl. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
küldj 17/f csömör
2013. júl. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz képet! Privibe mennek az adatok.
2013. júl. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!