Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szólítjátok meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítjátok meg a kiszemeltet az első alkalommal?

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
"Szia!"
2009. nov. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi... egy kicsit bővebben?
2009. nov. 15. 13:24
 3/5 anonim ***** válasza:
SÜN SÜN SÜN és körbekerítjük :D:D:D csak viccvolt :),kérdezd meg az időt vagy ha menzások vagytok, emlékszik e mi lesz a kaja vahy ilyenek
2009. nov. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bővebben:

Szia nem fáj a lábad?

???

Mert egész nap a fejemben jártál!

2009. nov. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nos én személy szerint nem szoktam leszólítani esetemben pasikat. De arra emlékszem a barátom, hogy szólított le. Igazából msn-nen történt. Ő az osztálytársam volt, de nem nagyon beszéltünk egymással se a suliban se a neten. Aztán egyszer késő esete írt nekem. Megkérdezte miért vagyok ilyen későn fent, amikor már aludnom kellene. Aztán elkezdtünk beszélni és nagyon jól megértettük egymást. Ez legalább 3-4 hónapig így ment, persze találkoztunk személyesen is. Most meg már 3 éve vagyunk együtt.


Ezzel igazából azt akarom mondani neked, hogy nem kell mindjárt Radnótit szavalnod vagy béna szövegekkel odaállítani a kiszemelt elé. Csupa általános hétköznapi dolgokról is lehet beszélni. Ha a partnernek bejössz és nem tartja kellemetlennek a leszólítást akkor biztosan fog veled beszélni, ha meg nem akkor keresel mást.

2009. nov. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!