Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti megbeszélitek a másikkal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbeszélitek a másikkal, ha együtt szeretnétek járni vele?

Figyelt kérdés

Persze,hogy úgy alakulgat egy kapcsolat,hogy randizgattok, csókolóztok stb. , de mikor a randizgatás párkapcsolattá alakul az "magától érthetődő" (ha igen mitől számít annak?) ha nem akkor megbeszélitek a másikkal,hogy együtt szeretnétek vele jártni? (ha igen hogy?)


köszi a válaszokat! L/16



2013. nov. 3. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Drágám, mi most akkor együtt járunk. Posztoljuk ki a Facebookra, sok szívvel.
2013. nov. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért nem lehet rendesen válaszolni?
2013. nov. 3. 16:47
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Két barátom volt eddig, egyikkel sem beszéltem meg, hogy akkor mi most együtt járunk. Teljesen egyértelmű volt, találkozgattunk, csókolóztunk, kézen fogva sétáltunk, elmentünk baráti társasággal ide-oda. Nem kellett ezt megbeszélni, az első csóktól kezdve tudtuk, hogy együtt vagyunk. :)

18/L

2013. nov. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kösz!:)
2013. nov. 4. 16:30
 5/9 anonim válasza:
mi már 1000szer csókolóztunk és nem járunk még
2013. nov. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az exemmel nem beszéltük meg. viszont barátnőm randizgatott egy sráccal, a srác megkérdezte tőle, hogy a barátnője-e, és bnőm mondta hogy nem. aztán pár randival később mondta neki, hogy mostmár a barátnője, ha szeretné :)
2013. nov. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kendrazoltan ***** válasza:
Amikor én 16 voltam, még nem kellett megbeszélni...nem tudom, manapság már lehet, hogy szükséges, de nekem világ életemben fura marad az a kérdés, hogy "Akkor mi most járunk?"...Nagyon sok olyan dolog és gesztus van, amitől a fiúnak és/vagy lánynak, de optimális esetben mindkét félnek egyértelmű lesz az, hogy melyik az a pont, amikortól fogva egy párt képeznek.
2014. jan. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kendrazoltan ***** válasza:
28F
2014. jan. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 WheneverYouWant ***** válasza:
Ezt a fiú kérdezi meg a lánytól.... neked semmi dolgod.
2014. jan. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!