Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első randi időpontját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első randi időpontját mennyivel előtte érdemes megbeszélni a lánnyal? A mai napon való megbeszélés (azaz 2 nappal előtte) késő lenne a vasárnapi randihoz?

Figyelt kérdés

Tegnap találkoztam vele először a buszon, ott beszélgettünk több mint 1 órán át, és ismerkedtem meg vele. A telószámát már elkértem, meg is adta.

16/F


2011. júl. 8. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Jó lesz de ne görcsölj annyit... ezek nem fontosak:)

15/L

2011. júl. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 WhiteLabel ***** válasza:

Nem tudom mi a hold állása ma, így sajnos nem tudok választ adni a kérdésedre.

Hívd fel sosem késő.

2011. júl. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Okés, köszi mindkettőtöknek a választ!

Az elsőnek: Hogy érted, hogy ne görcsöljek annyit? Próbálok elővigyázatos lenni (ezért inkább kérdezek), mivel ez az első, korábban még idegen lánnyal való ismerkedésem.

2011. júl. 8. 16:11
 4/10 anonim ***** válasza:
első vagyok: úgy értem h ha így görcsölsz azzal fogod elrontani:) de ha van kerdesed írrj privibe:)
2011. júl. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Rendben!

Egy privi hamarosan megy, mert amúgy is csak félóránként lehet feltenni új kérdést:)

2011. júl. 8. 16:19
 6/10 A kérdező kommentje:
Most nézem, hogy csak annak lehet privit írni, akinek látható a felhasználóneve. Ezért lécci tedd magad ideiglenesen láthatóvá (Adatmódosításnál találod), és ezután küldj egy ok-t! Vagy ha ezt nem szeretnéd, akkor küldj egy privit nekem (kérdés alatt: Privát e-mail a válasz írójának)! Köszi!
2011. júl. 8. 16:25
 7/10 A kérdező kommentje:
javítom: Privát e-mail a kérdés írójának.
2011. júl. 8. 16:31
 8/10 anonim ***** válasza:
küldtem:)
2011. júl. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi, megkaptam, küldöm is e-mailbe a válaszomat:)
2011. júl. 8. 16:47
 10/10 A kérdező kommentje:
Elküldtem. Remélhetőleg minél hamarabb meg is érkezik:)
2011. júl. 8. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!