Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki tetszik. Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik. Egy suliba járunk. Hogy mondjam meg hogy tetszik? Nagyon nincs egyedül. Hívjam el valahova és akkor mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
2013. nov. 3. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hany evesek vagytok? ne azzal akard kezdeni,hogy tetszik, bar ha jol adod elo, nem biztos hogy olyan rossz. menj oda hozza, beszelgess vele stb.
2013. nov. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
15 évesek vagyunk
2013. nov. 3. 21:59
 3/12 YuY ***** válasza:
53%

Ha ismered, szoktatok beszélgetni, akkor kérj tőle randit, hívd el parkba, sütizni ilyesmi.

Ha nem ismered, nem szoktatok beszélgetni korábban, akkor először ismerd meg picit, lehet hogy belsőre nem is olyan ízletes a gyümölcs mint ahogy kinéz, és egy gonosz boszorka :D

Viccen kívül, oda kell menni hozzá, te vagy a férfi, neked kell kezdeményezni! Hajrá ;)

2013. nov. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
oké köszi
2013. nov. 3. 22:06
 5/12 anonim ***** válasza:

Ferfi vagy, menj oda, lepj. :) Az szerintem nem baj, ha a baratnoi is ott vannak, odamesz, tok lazan, felrehivod, hogy: Bocsi, egy pillanatra, kerdezni/mondani szeretnek valamit.

Ugy el fog vorosodni, es ugy fog dobogni a szive, hogy megszolalni is alig fog tudni. :)

Es akkor szerintem hivd el valahova. Pl. setalni. :)


En igy kepzelem el, hogy az a pasi, aki nekem tetszik, odajon majd egyszer hozzam. Csodas lenne, bearanyozna az eletem. :)

Hajra.

2013. nov. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi
2013. nov. 4. 17:04
 7/12 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Ne mondd neki egyáltalán, hogy tetszik. :) tudja ő azt már. De hívd el valahova, moziba. Csak egyszerűen, hogy nem lenne-e kedve megnézni veled ezt és ezt a filmet.

Ha tetszel neki, elmegy, vagy megmondja, hogy mikor ér rá. Ha "nem ér rá", akkor az nemet jelent.

2013. nov. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
na lett valami?
2013. nov. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
még nem, ma nem voltam suliba
2013. nov. 6. 18:08
 10/12 anonim ***** válasza:
Én lány létemre hívtam el egy fiú osztálytársam és ő azt mondta hogy eljön :) egyébként én a mozit választottam
2013. nov. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!