Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy ismerkedjek meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjek meg egy olyan lánnyal aki nem jár ki sose és nincs egy közös ismerősünk se?

Figyelt kérdés
A lány az egyik srácnak (az iskolánkból) a húga. A lány nem szokott kijárni, nincs facebookja. Hogy léphetnék egyáltalán kapcsolatba vele? (A bátyán keresztül semmi kép mivel csak kicseszés lenne vele szembe hogy csak a húga miatt haverkodok vele és valószínűleg ha már spanok lennénk rossz néven venné ha a húgának udvarolnék).

2013. nov. 4. 15:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kuldj neki levelet
2013. nov. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

1. Nem tudom a pontos címét hogy hol lakik.

2. Az se biztos ő olvasná el először(még ha neki is címzem).

3. Te hogy reagálnál ha egyszer csak kapnál egy levelet egy olyan fiútól/lánytól akit még sose láttál és randira hív?

2013. nov. 4. 15:18
 3/14 anonim ***** válasza:
En elegge meglepodnek, mert en is fiu vagyok. De lanyoknak tuti romantikusabb, mint egy 2mp-es facebook uzenet.
2013. nov. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

1. Olyan nincs, hogy soha sehova nem mozdul ki egy pillanatra sem.

2. Hogyan reagálna a levélre? Örülne neki, kíváncsi lenne. Gyakorlatilag ugyanaz, mintha Facebookon írnál neki.

3. Ha a szülei nevét tudod, akkor telefonkönyvben megkeresed a vonalas számukat és fölhívod.

4. Elmész hozzá személyesen

stb.


Ne kifogást keress, hogy miért nem megy, hanem a megoldást.

2013. nov. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

De komolyan milyen az már hogy beállítok hozzájuk (szüleihez, tesójához) és mondom hogy: - Csókolom, a lányával meg szeretnék ismerkedni mert tetszik nekem!

Első dolguk hogy elküldenek a francba (épp elméjű szülő ezt tenné és én is ha nekem jönne így egy fiú a lányomhoz).(Amugy 16 vagyok és a lány is.)

2013. nov. 4. 15:32
 6/14 anonim ***** válasza:

Erről beszéltem... NE A KIFOGÁST KERESD!


Nem azzal kell kezdeni, hogy a lányodat akarom megismerni, elég ha annyit mondasz, hogy Bettit/Nórit/Andit keresem.


Persze köszönés, bemutatkozás, stb kíséretében.

Oda fogják hívni és magatokra hagynak, te pedig belekezdesz a mondókádba.

2013. nov. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
És levélben ha elmondanám hogy tetszik meg stb... utána hogy írna vissza? (A saját lakcímemet semmi kép nem adom meg, mert még jönne az apja szüleimhez hogy zaklatom a lányukat.) Találkozásra pedig 100% hogy nem jönne, még én fiú létemre se mernék elmenni így egy randira mert akárki írhatta azt a levelet, akár még egy rossz akarom is.)
2013. nov. 4. 15:36
 8/14 A kérdező kommentje:

Igen, valószínűleg be engednek majd egy random 16 éves srácot a lányukhoz mert azt mondom nekik hogy keresem. Ha be is engednének (már pedig nem így ismerem a srácot és szüleit) a lányuk meglátna és mit mondana? Hogy: "Nem is ismerem, ki ez?" és aztán jönnének megint a szülők hogy: - "Nah mit is akarsz akkor a lányuktól?"


Köszönöm a válaszokat, ez mind szép és jól hangzik hogy én csak úgy ni betoppanok az otthonukba és megismerkedek a lánnyal, de azért a valós életbe kicsit másképp történnének a dolgok mint ahogy azt elképzeljük.

2013. nov. 4. 15:43
 9/14 anonim ***** válasza:

Basszus ez tuti kamu!

Ennyire nem lehetsz nyúlgerinc.

Biztos a szülei majd odamennek, hogy számon kérjenek amiért levelet mertél írni, nem?

De akkor tudod mit?

Bérelj egy postafiókot és azt add meg válaszcímnek, sőt nehogy az legyen, hogy nincs pénze levelet feladni még mellékelheted is a válaszborítékot, vagy adj meg egy e-mail címet ahova válaszolhat, esetleg postagalambot is küldhetsz, azt csak nem szerelik már föl GPS-szel.

2013. nov. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Amugy meg de, jár ki! Iskolába! Csak annyi a gubanc hogy én mindig tovább vagyok suliba mint ő! (Ő egy osztállyal kisebb).
2013. nov. 4. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!