Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy ismerkedjek meg így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjek meg így ezzel a lánnyal? (megy a kéz)

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány,akit csak egyáltalán nem ismerek...

3x futottam vele össze az utobbi 2 évben,szóval így nemtudom,hol merre szokott lenni....egyedül facebookon van meg ismerősnek,de a neten való ismerkedést soha nem tartottam előnyösnek??Más lehetőség meg nagyon nincsen...:S

márpedig,ha ráírnék,hogy "szia,mizu" stb...abból sztem semmi jó nem jönne ki,mert tuti,hogy facen sokan zaklatják ilyen alap hülyeségekkel...mégis ez a lány nekem a "minden"...ez hülyén hangzott :))) de fogalmam sincs hogy kerüljek,hozzá közel...ha egyből elkld vagy visszase ír akkor meg már végképp eláshatom magam.Valaki volt már ilyen helyzetben?tudtok nekem valami jó ötletet adni,hogyan is közeledhetnék???vagy mi az isten írjak,hogy ne értsen félre vagy nemtom hogy mondjam...:D Bocsi ha zavaros!!

Köszönöm az értelmes válaszokat!

(F/19)


2013. aug. 24. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg h nem akarna e veled találkozni! Drukolok!! ;)
2013. aug. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocs a hibákért! :/ :))
2013. aug. 24. 23:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Írj rá és kérdezd meg tőle, hogy lenne-e kedve beszélgetni, ha meg negatív választ kapsz, akkor sem halsz bele, csak most úgy érzed. Inkább próbáld meg és sajnáld, hogy megtetted, mintsem azt sajnáld, hogy nem tetted. :)
2013. aug. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szimplán rákérdezzek,hogy találkozna-e velem?Szerintem sűrün zaklatják ilyennel,nameg nemis ismer...

egyébknt köszönöm!! (Y)

2013. aug. 24. 23:32
 5/9 A kérdező kommentje:
jogos! :D hát lehet megpróbálom :)) szívesen várok még válaszokat. :))
2013. aug. 24. 23:33
 6/9 anonim ***** válasza:

beszélj vele párszor facen, ha te is tetszel neki, találkozzatok majd

esetleg kérheted egy közös ismerős segítségét, hogy mutasson be titeket

2013. aug. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem vagy biztos a dolgodban akkor ne rohand le azonnal. :) Kezdj el vele beszélgetni, vagy kérd ki a tanácsát valamiben (ha látod a posztjait akkor tudod milyen témákban van otthon), és már a válaszaiból látni fogod hogyan reagál. Ha tudsz vele rendesen beszélni, szívesen ír vissza neked, akkor már nyugodtan elhívhatod valahová, hogy élőben is beszélgessetek. :)
2013. aug. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha meg sem próbálod,akkor nem tudhatod.
2013. aug. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

# 7 el értek egyet! smooth operator, pajti:-)

Pl. ha föltesz valami vicceset kommentaljad, posztolj valamit a cuteoverload-bol, hátha látja (valaki, ezt honnan lehet tudni???) és talán kommenteli... de védekezni kell!:-p


[link]

jah, lehet egy kölyökcica nem illik a death-metal stílusodhoz, de szelaví:p

2013. aug. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!