Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi? Masodik randin mar kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi? Masodik randin mar kell puszit adni? Elso randin voltam evvel a lannyal akkor csak beszelhettubk de is. Ertuk egymast h masodikon kell mar adni vagy mi?

Figyelt kérdés
2013. nov. 4. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ez milyen nyelv amúgy?
2013. nov. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
akkor adod amikor jól esik, nincs kell meg nincs rá semmi szabály.
2013. nov. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Klingoni :D

Am semmi sem kötelező!

2013. nov. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Puszit már az első találkozáskor adok mindig..
2013. nov. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vki fordítsa le, legyen szíves, mert nem értem:) Tudok angolul, németül és magyarul, de ezt a nyelvet nem értem:)
2013. nov. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy cigányra is szégyent hozol evvel az írással ember. Amúgy meg mi az, hogy kell? Hány éves vagy 11? Van aki már 13 évesen elvesztette a szüzességét van aki 26 évesen, itt nincs szabály...
2013. nov. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ezt akarta kérdezni a drága : Második randin mar kell puszit adni? Első randin voltam egy lánnyal akkor csak beszélgettünk jól meg értjük egymást, a másodikon kell mar adni puszit vagy mi?


ilyesmi akart lenni.

2013. nov. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Úristen!!! :DD ez miiii? :D


Hát megpróbálom kibogozni és válaszolni :D


Szerintem 1. randin is lehet köszönni puszival :)

De nincs rá szabály... nincs olyan, hogy kell! :)


De ha kapcsolatot akarsz a lánytól, akkor mindenképp jelezz neki érintésekkel... ilyen pl a puszi(később csók) köszönéskor :) Aztán még véletlen érintése, kézenfogva járás, ölelés, átkarolás, akármi. És fontos a flört is :) Kellenek szép fokozatosan ezek a jelek... szerintem :)

Mert aztán a barátzónába kerülsz, mert úgy veszi észre, mintha nem akarnál közeledni...

2013. nov. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!