Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha vénségemre még soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vénségemre még soha nem randiztam egy lánnyal sem, akkor valami olyan nagy gond lehet velem, hogy nem is fogok?

Figyelt kérdés
Nem is beszélve a párkapcsolatról...
2013. nov. 5. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
attól függ mennyi idős vagy...
2013. nov. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
23 (F)
2013. nov. 5. 22:17
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

húzz a nyugdíjasotthonba, tata


[zárójelikszdé xD]

2013. nov. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj én is hasonló helyzetben vagyok mint te,és még sokan mások is.Egyszerűen nem lehet ma már rendesen ismerkedni sem,a normális lányok alig vannak,és megtalálni is nagyon nehéz őket. :) És még arról nem is beszélve,hogyha találsz is egyet jó eséllyel van már valakije...,szóval ez ilyen el**szott világban élünk.
2013. nov. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!