Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Pasi ügy.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Pasi ügy.

Figyelt kérdés
Szóval van egy pasi akivel összeismerkedtem egy társkereső oldalon tök aranyos,kedves,szimpatikus vol első randi,volt második is.Én nagyon tetszem a pasinak ezt tudtomra is adta,egy nap többször felhívott,írt stb.. De nekem nem volt meg az a húú de nagyon bejön meg happy minden dolog,szóval nem nagyon volt kémia! Amit közöltem is neki tegnap,amit elfogadott és annyiba marjdt minden,de utána még hivogatott nehezen értette meg... De most tök rosszul érzem magam és azóta is ő jár a fejembe.. Nem tuok aludni,rata rágódom állandóan! Ti mit tennétek a helyembe? Én 21 lány,ő29.

2013. nov. 6. 04:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért rágódsz rajta? Úgy érzed megbántottad?
2013. nov. 6. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom,lehet...biztos,hogy megbántódott!
2013. nov. 6. 05:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Zavar, hogy megbántottad, vagy érdekel, mint pali?
2013. nov. 6. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem természetes dolog, hogy ilyenkor megbántódik az ember, azért mégis csak kudarc a dolog, de az vigasztaljon, hogy őszinte voltál vele, adtál neki esélyt és nem is éltél vissza a helyzettel.

Én a helyedben nem keresném vele a kapcsolatot, nem kell szegény lelki világát jobban felkavarni a szükségesnél. Biztos túl fogja magát tenni, nem kell aggódni, nem tettél semmi rosszat.

2013. nov. 6. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyszer úgy érzem,hogy kellett volna még találkozni vele egyszer úgy,hogy mégse! Mint pasi nem rossz de nemis az esetem.. Ez az,hogy nem tudom,lehet kellett volna még találkoznom vele!!
2013. nov. 6. 05:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a vonat már elment. Hagyd a srácot, csak még jobban összezavarod.
2013. nov. 6. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jah igazad van köszi a választ! Likeoltalak!
2013. nov. 6. 05:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!