Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy pasi azután, hogy ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi azután, hogy ő felhív, azért, hogy egyeztessünk a randival kapcsolatban, majd lefixáljuk az időpontot, és ezt követően egy órára fejfájásra hivatkozva lemondja mit jelent? Ugye kamu volt?

Figyelt kérdés
eddig úgy éreztem minden jó, ő szokott felhívni, mindig egy csomó mindenről tudunk beszélgetni is..ezért se értem..mindez 2 napja volt, és azóta se hívott fel..mit lépjek? ugye én már ne keressem?
2013. nov. 4. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
hagyd a csába
2013. nov. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Felhívod és megkérdezed,hogy hogy van.Ha lekoptat,akkor nem keresed többet.
2013. nov. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Esetleg netalántán még azt is jelentheti, h megfájdult a feje. Ne magadból indulj ki!
2013. nov. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valaki más is igent mondott, akinek nagyobb a melle.
2013. nov. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

fájt a feje

már másnap megkérdeztem volna tőle, hogy hogy van

2013. nov. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Két napig azért ritkán tart egy fejfájás. Persze lehet, hogy tényleg összeszedett valami vírust, vagy náthát ebben a csalós időben. Szerintem egy próbát megér, hogy felhívd, aztán ha megint lekoptat valami kifogással, akkor hagyd.
2013. nov. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
írtam neki még aznap este h jobban van-e megírta h jobb de még nem az igazi..aztán ennyi..azóta nem beszéltünk..én nem akarok ráakaszkodni, csak kicsit csalódott vagyok mert úgy éreztem. hogy igazán kedvel és nem értem a reakcióját..írjak neki egy smst amiben quasi lezárom ezt az egészet v hagyjam nyitva a kört és ne keressem?
2013. nov. 4. 19:40
 8/9 anonim ***** válasza:

ja volt ilyen exem

én fejfájósan is elmegyek randira (ha csak nem influenza) szóval ez nálam nem kifogás

olyan 2nincs kedvem veled találkozni" -szaga van

2013. nov. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen..csak akkor minek hív el randizni?? mégcsak nem is én kerestem ezt nem értem de nagyon nem!!!
2013. nov. 4. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!