Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14 Éves Szombathelyi srác vok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 Éves Szombathelyi srác vok és elegem van már abból hogy mindenki engem cseszeget mert nincs barátnőm?

Figyelt kérdés

Szisztok én egy 14 éves kedves,megértő,és(általánoságban)jól kinéző Szombathelyi sréc vok.

és szeretnék egy 13-15 éves korig egy barátnőt.(tudom nem itt kéne ismerkedni de engem ez most nem érdekel)

Ha te egy kedves, aranyos,(esetleg)vicces 13-14vagy 15 éves lány vagy,akkor kérlek írj nekem privit.(lakj lehetőleg Szombathelyen vagy szomszédságában)

A kiommenteknél meg nem kérek olyat hogy a homokozóban meg a réten kéne játszani mert ez hazugság.

na válaszokat előre is közi!



2013. nov. 6. 06:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Menny focizni!
2013. nov. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
menj vissza májnkráftozni meg lolozni :D
2013. nov. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
te panaszkodsz akkor a +25ös szuzek mit mondjanak?
2013. nov. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nos amig a többiek unszolására hagyatkozol, és ezért keresel barátnőt, addig egésze biztosan nem elég stabil a személyiséged, és ez nem lesz jó a lánynak sem. A saját döntésed kell legyen, hogy mikor, és ki, nem pedig mások unszolásának engedve. Ez az értettség az, ami nélkül nem szabadna ismerkedni. Nem kötelező megfogadni amit mondtam, de melegen ajánlom.
2013. nov. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

1.Van önbizalmam csak a nem ismerek már olyan csajt aki kéne.

2.a LOL az egy sz@ar fo* g*c* játék,a minecraft ammeg király.

3.a 25 éves szűzek meg nagyon hát hogy is mondjam (enyhe kifejezéssel)lúzerek.Ű

4.kössz az első háromnak a negatívumot leszmivel kitörölnöm a seggem.

a4.iknek megkössz a tanácsot csak tod van önbizalmam(meg sok egóóóóóóóóóóóóóm is)de ez mellékes.

2013. nov. 6. 14:13
 6/13 anonim ***** válasza:
nem mondtam h. nincsen önbizalmad, vagy ego-d, azt mondtam, hogy ha unszolásra barátnőzől nem elég kiforrott még a személyiséged. Akinek stabil ön/énképe van már, az nem unszolásra, vagy csesz*getésre él szerelmi életet. És ez nem életkor függő.
2013. nov. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Akkor én már nem kellek?:(

16/L


Na jó csak hülyülök.:D

Tudod, ha személyesen ennyire nem megy neked az ismerkedés, akkor nem értem miért van ekkora egóóóóóóóóóóóód. o.O

Na meg az is elég ciki, hogy azért akarsz barátnőt, mert "mindenki téged cseszeget".

14 évesen tényleg nem fura, hogy barátnőt akarsz, ez normális, de ha ebből az indokból akkor lehet, hogy neked mégiscsak a homokozóba kéne játszanod.:P

2013. nov. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

NA JÓ,MOST VAN ELEGEM.nem nem megy a csajozás hanem már nincsnek normális csajok az ismeretségi körömben,és nem ngayon volt időm mostanában kimenni pl:.a városba ismerkedni.

ugyhogy mondom:normális válaszokat akarok és aki mégegyszer azt írja hogy menjek a homokozóba azt homokkal fojtom meg

2013. nov. 6. 16:27
 9/13 anonim ***** válasza:
16 vagyok, nem volt még barátnőm, egyszer piszkáltak vele de lesz.rtam! :)
2013. nov. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nagyon el vagy tájolva hogy azt hiszed 14 évesen muszáj csajozni. Nem kell azt ennyire erőltetni. A fociban igazadvan tényleg szar
2013. nov. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!