Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14 Éves Szombathelyi srác vok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 Éves Szombathelyi srác vok és elegem van már abból hogy mindenki engem cseszeget mert nincs barátnőm?

Figyelt kérdés

Szisztok én egy 14 éves kedves,megértő,és(általánoságban)jól kinéző Szombathelyi sréc vok.

és szeretnék egy 13-15 éves korig egy barátnőt.(tudom nem itt kéne ismerkedni de engem ez most nem érdekel)

Ha te egy kedves, aranyos,(esetleg)vicces 13-14vagy 15 éves lány vagy,akkor kérlek írj nekem privit.(lakj lehetőleg Szombathelyen vagy szomszédságában)

A kiommenteknél meg nem kérek olyat hogy a homokozóban meg a réten kéne játszani mert ez hazugság.

na válaszokat előre is közi!



2013. nov. 6. 06:28
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%

Szia! Én 13 éves vagyok, engem is piszkáltak, mert nem volt még barátom, de őszintén megmondom: NEM ÉRDEKEL. Te is szard le magasról. Most azért gondolkozz: Melyik jobb: 1, ha néha piszkálnak vele, hogy nincs barátnőd, 2, ha nem piszkálnak, de lesz egy olyan barátnőd, aki valószínüleg még alig ismer.


Van háziállatod? Mert azzal már tudsz ismerkedni. Pl: van kutyád? Sétáltatás közben én is szoktam rendes fiúkkal/lányokkal találkozni. Akkor már tudsz miről beszélni, megbeszélheted, hogy pl holnap is menjetek el sétálni, vagy valami.


Ez csak egy ötlet volt, ha meg nincs állatod, akkor meg csak szimplán menj el sétálni, biciklizni, parkba vagy valahova. Remélem, valamennyi ötletet tudtam adni. :)


13/L

2013. nov. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#11 támogatom!
2013. nov. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

én tényleg nem b*sztatni akarlak de mindenki olyannal szeretne együtt lenni aki tényleg szereti. de ebből most úgy az jön le, hogy.."mert mindenki csesztet"

azért szeretnél barátnőd mert mindenki csesztet?

14/l

2013. dec. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!