Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Abba szeretnek segitseget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abba szeretnek segitseget kerni hogy talalkozok egy lannyal es sokat idegeskedek ezen? :ss

Figyelt kérdés
mert tegnap elott jottem haza es tik varatlanul ossze futottam vele nem voltam ideges egy ket szot valtottunk.. de ma kihivott talizni fb-n, es mar volt nekem hogy taliztam lannyal es egy mero ideg voltam es minden balul sult el. Most is szet vett az ideg de ez csak egy ideig tart uttana elazulok persze megnyugszok csak raparazok nagyon. Valami tanacs??

2013. nov. 6. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Xanax.
2013. nov. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
30 perc es tali szet vett az ideg hat ez vicces lesz...
2013. nov. 6. 15:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Na mi volt? :DDD
2013. nov. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bazz.. a leírás elején abbahagytam... Olvashatatlan!!
2013. nov. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!