Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ennek mi értelme, mért csinálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek mi értelme, mért csinálják ezt a csajok?

Figyelt kérdés

adott 1 lány akivel kezdtünk elég jóba lenni.. de nem értem: Mire jó az nekik hogy célozgatnak arra hogy összeillünk meg milyen jó lenne együtt lenni utána le se szarnak két napig utána megint hívnak sétálni és séta után leülünk 1 padra meg akar csókolni meg megint célozgat rá hogy mennyire szertene smárolni aztán eltelik 1 hétvége utána megint közömbös velem...

Nahh erre lennék kíváncsi hogy mi ez mért csinálják ezt ?



2013. okt. 13. 17:35
 1/8 vakondka ***** válasza:
Gondolom a lány nagyon fiatal és tapasztalatlan...
2013. okt. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
16 éves.. már volt barátja.. szerintetek foglalkozzak vele vagy felesleges?
2013. okt. 13. 17:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy arra vár, hogy te is lépj valamit.

Baromi rosszat tesz egy lány önérzetének ha csak ő udvarol és ő irányítja a dolgokat. Hamar bele lehet unni.

2013. okt. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is azt várja, hogy csinálj valamit te is, ne csak ő kezdeményezzen folyton.
2013. okt. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is azt várja, hogy lépj te is valamit, ne folyton ő kezdeményezzen. Ráadásul te vagy a pasi...
2013. okt. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ja igen ti még ezt nem tudjátok hogy amikor meg akart csókolni és én nem mertem visszacsókolni utánna én kerestem meg én nagyon sokat próbáltam hivni meg sokat próbálkoztam..de azóta semmi..ez is az én kérdésem talán igy valamivel tisztább lesz a kéép..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__48739..

2013. okt. 13. 18:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Már bocs, de ha nem tudsz kezdeményezni, a lány próbál mindent kicsikarni belőled és végül mikor ő próbál megcsókolni te elhúzódsz? Ez elég nagy pofon lehetett neki. Baromi megalázó, mikor egy lány teper egy fiúért, aki ilyen simán visszadobja a próbálkozását.

Semelyik lány nem akarna ezután veled összejönni.

Tudom, mert én is jártam már így, és egy életre szóló lecke volt, hogy soha többet ne kezdeményezzek egy fiúnál...

Barátnak max... De egy idő után annak se.

Volt esélyed, elszúrtad. Lépj túl és hagyd boldogan élni.

2013. okt. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert egy szerencsétlen puhapocs vagy, meg akart ennyire egyértelműen csókolni, te meg nem tettél semmit??
2019. aug. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!