Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Amikor megszólítunk egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor megszólítunk egy csajt, ismerkedés (csajozás:D) céljából, akkor a teljes nevünket vagy csak a keresztnevünket mondjuk?

Figyelt kérdés
Elég a becenév is?
2009. nov. 16. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Elég a becenév is...10 perc múlva úgysem emlékszik, majd rá...

Viszont sokkal szebb, ha teljes anyakönyvi néven mutatkozol be, arról nem is beszélve, hogy az határozottabb is, így tudod palástolni a nem csekély határozatlanságodat is...

2009. nov. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
elég a keresztneved, és utána a becenév, ha van... a vezetékneved úgyis elfelejti, és csak később tanulja meg
2009. nov. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy bemondom a teljes, hivatalos nevemet, ez mondjuk egy magabiztos dolog szerintem, aztán hozzáfűzöm, hogy hogy szólítson, ha csak simán bemondod a teljes nevedet nem tudhatja h most hogy is szólítson, egyszerűbb megjegyezni a becenevet, de az nem a rendes neved, bemutatkozásnál meg szerintem azt illik elmondani akármi is legyen a szituáció, én nem szégyellem a teljes nevemet :)
2009. nov. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy szólítsd ahogy szereti, ha hallottad hogy hívják az ismerősei.
2009. nov. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!