Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szórakozóhelyen csajozás/ismer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozóhelyen csajozás/ismerkedés? Tippek/trükkök?

Figyelt kérdés
Tudom sokan ellene vannak, és állítják, hogy bizony szórakozóhelyeken nem lehet ismerkedni. Őszintén bevallom, én sem voltam oda-meg vissza az ilyesféle ismerkedésért, de úgy döntöttem kipróbálom. Csak az a helyzet, hogy félek, sose voltam elég bátor látatlanba ismerkedni. Tehát, tanácsokat szeretnék, vagy trükköket, szövegeket, hogy érdemes szórakozóhelyen ismerkedni. Előre is köszönöm. Tibi/20/F
2009. jún. 15. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
öhmmmmmm...menj oda a kiszemelthrz és szólitsd le
2009. jún. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mondanám, hogy "kavarj" alá/neki, de ez már a haladó szint.

egyszerűen megszólítod, hogy van-e kedve veled táncolni... táncoltok egyet, aztán kihívod a szórakozóhely elé dumálni. :)

2009. jún. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
nézz ki egy buta szőkét. tudod aki elfelejtett kultúráltan felöltözni. tele van a diszkó ezekkel.Lépj oda hozzá a Gucci ingedben, Majd pörgesd meg az ujjadon a Merci kulcsot. egyből kapható a kicsike XD
2009. jún. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%

vágj be neki csajozós(aranyos,de nem túl nyomulós)dumát

pl:cukor ment a szemedbe,vagy mindig ilyen édesen nézel ki?

milyen érzés,hogy te vagy a legszebb lány a helyiségben?

van nálad térkép?elvesztem gyönyörű tekintetedben.

tuti bejön,szeretik ha bókolnak,én is elolvadnék(15/L)

2009. jún. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

A lényeg az önbizalom.Egy pasiban szerintem az a megnyerő. Nem fontos hogy olyan jóképű legyen, de ha van önbizalma, akkor nálam nyert ügye van :)

Menj oda a csajhoz, jöhetnek a bókok, ha meg lepattint, akkor hülye a csaj hogy nem kelessz neki :))

2009. jún. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Annyit fűznék hozzá, hogy sajnos ez mostanság nem ilyen egyszerű.
2009. jún. 16. 21:42
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hmm...én diszkóba annak örülnék legjobban ha egy fiú csak úgy odajönne hozzám és elkezdene velem táncolni. Ha nem tetszik akkor szépen odébb pördülnék ha meg bejön akkor táncolnék vele aztán ha már nagyon kimelegedtem akkor félrehívnám hogy igyunk valamit aztán ivás közbe beszélgetnénk.
2010. szept. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!