Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfitársaim! Mit csináltok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim! Mit csináltok, ha tetszik egy nagyon szomorú nő?

Figyelt kérdés
Van az ismeretségi körömben kb. 3 hónapja egy lány, aki nagyon szép, de olyan távolságtartó és szerintem árad belőle a szomorúság. 27 éves és olyan egzotikus szép arca van.(én 31). Ti mit tennétek, ha ilyen nő tetszene. Eddig soha nem volt gondom a csajokkal ismerkedés terén. Kicsit bosszantó is, hogy ő vele nem könnyű.
2013. nov. 8. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Szeretem a szomorú embereket. Sokkal realistábbak és mégis absztraktabban gondolkodnak. Amúgy első körben semmiképp nem kérdezném meg, hogy miért szomorú. Ha majd méltónak tart rá, elmondja.
2013. nov. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy próbálkoznék.Csak kitartóbban és több időt szánnék rá.
2013. nov. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szögdécsely neki, azt még a hülye is tud.
2013. nov. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi nem könnyű? Több türelem kell hozzá,ennyi.
2013. nov. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az is, vagy csak úgy néz ki? Nem mindegy.

Egyébként az őszinte, kultúrált udvarlás (az összes klasszikus elemmel vegyítve) meghozza az eredményt, főleg ha hagyod átadni magadat az érzésnek, és szinte gyermeki rajongással vagy felé. Egy dologra vigyázz, hogy ennek NE legyen tanúja, ne kelljen megfelelnie mások véleményének, és még véletlenül se érezze emiatt kellemetlennek a dolgot, hanem egyedül a kis titkaként élvezhesse ki az udvarlást. Lehet, hogy nem vagy az esete, de ha jól,sokáig, és feltétlenül nagyon udvariasan, és kultúráltan csinálod komoly esélyed lehet a sikerre. Nekem ez bejött egy olyan lánnyal, aki szabályosan utált engem. Fél évig tartott ez a folyamatos "ostrom", virággal,titkos virágküldéssel, szemezéssel, mosollyal, randira hivással, ezer trükkel. Végül két csodás évet töltöttünk együtt :)))

2013. nov. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2013. nov. 8. 19:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért még ismerkedni lehet vele...
2013. nov. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vidítsd fel a búrab*szott pofikáját és próbálkozz;)
2013. nov. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező: nem mellesleg a nők imádják a titkos románcokat, és ilyen kalandot ;)))
2013. nov. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!