Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú, facen írtam rá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, facen írtam rá, akkor szakított a barátnőjével 2 év után tehát szomorú volt. Beszélgettünk akkor mondtam hogy találkozzunk, átvertük :S ott volt pár barátom, kiröhögtük de azóta tetszik. Segítség?

Figyelt kérdés

De most már tényleg tetszik!

Meg aránylag hozzám képest jobb fiú is!

Ovi óta ismerjük egymást és nagyon kiszeretnék vele békülni aztán meg stb... :<

Tudom ezt egyszer már kiírtam bocsi, de tényleg kell a segítség!

Alig áll szóba velem!


2013. aug. 19. 21:40
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell ilyen bunkónak lenni?!
2013. aug. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
77%
Ki is volt az délután, aki kikért magának egy olyan hozzászólást, hogy a mai fiatalok egymás érzéseivel játszadoznak?! Lám, élő példa.
2013. aug. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
88%
Egy retardált hülye kis r1banc vagy. Aztán meg sírsz, hogy bánnak veled a férfiak. Az ilyen vezessen áramot.
2013. aug. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Mi az hogy vezessek áramot??? az a vezetékekben megy!
2013. aug. 19. 21:43
 5/32 Sir Sarcasm ***** válasza:
73%
még ilyen bunkó pic.sát.. ezek után csodálkozol, hogy nem áll szóba veled? süllyedj el
2013. aug. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Miért kellett kiröhögni? O.o


Amúgy délután volt itt egy kérdés, szerintem ennek a fordítottja. Vagy azt is te írtad? Ott mondjukrá eléggé negatívan volt rólad szó. Azaz, a lányról, aki kísértetiesen hasonlít hozzád. Már a szerepe miatt is.

2013. aug. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Remélem vissza kapod ezt a sorstól!
2013. aug. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
gondoltál volna erre azelőtt hogy átvered szerintem semmi esélyed nincs nála és igen nálad tényleg csak jobb lehet szerintem am töröld a kérdést ha nem akarsz 70 hasonló választ
2013. aug. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Előbb volt egy kérdés,amit az említett srác írt ki.

UI:Egy ostoba gonosz kis hülye ku*va vagy.Megérteném a srácot,ha soha többet nem állna veled szóba.

2013. aug. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Meg sem érdemled, hogy a fiú valaha hozzád szóljon újra
2013. aug. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!