Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, hölgyek jól tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek jól tudom, hogy a pasinak illik fizetnie a randin, pl mozban?

Figyelt kérdés

Szerintem így evidens,

én kellemetlenül érezném magam,ha nem én fizetnék.

Ti hogy látjátok lányok? :)


2013. nov. 8. 22:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
37%
1x. nem tartom el a nőt és nem fizetem a randikat.
2013. nov. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
20%

a 70-80 meg talán a 90-es években az volt.


de ez már a 21. század itt lopni, csalni, hazudni kell.

nem kell udvarolni, egyből be kell vágni a brét a seggbe, ezzel olyan előnyre teszel szert egy lánynál, hogy talán le is éli veled az életét.

2013. nov. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
szerintem is.
2013. nov. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok és szerintem nálam is magától értetődő hogy én fizetek egy randin, főleg az első 1-2 alkalommal. Utána már nem gáz ha a nő fizet szvsz :)
2013. nov. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Az első pár randin hagyni szoktam, jólesik. :) Utána, ha még nem jöttünk össze egyszer-egyszer fel szoktam ajánlani hogy én fizetem valamelyik randinkat. Ha már kapcsolatban vagyunk, fele-fele.
2013. nov. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%
éveken át fizessetek havi tízezreket majmok.
2013. nov. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
46%
így illene, de hát a pasik 90%-a büdös bunkó, aki még egy kávéra se tud meghívni 22l
2013. nov. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
87%

Attól függ hány évesek vagytok. Amíg nincs munkátok bővel elég fele-fele arányban osztozni. Vagy ha egyszerű ő fizetett, a következőre te hívd meg.


Ha már van fizetésetek, egy mozifilm igazán belefér.


Ha nincs pénzetek mozizni, ott a t0rr3nt filmszínház.

2013. nov. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
első randin kávét fizetek. volt már vacsi is, de azt kompenzálták
2013. nov. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Első randin kerülöm a fizetős helyeket, utána már, mikor van valami ismertség, jól esik, ha meghív valamire (különben kicsit úgy érzem, mintha meg akarna vásárolni... mármint, ha rögtön ezzel kezdené, minden ismertség nélkül. és ha nem jönne össze, kiderülne, hogy nem tetszünk egymásnak, bűntudatom lenne, hogy "megkopasztottam"). De kissé zavarban szoktam lenni ettől. Ha van munkája (én tanulok, az ösztöndíjam a napi megélhetésre megy el), akkor kissé rossz néven veszem, ha nem hajlandó semmit se fizetni nekem- mármint mozi, kávéház, ilyesmi, nem saját autóra meg drága ékszerekre gondolok. Ha neki sincs munkája, mint nekem, akkor fele-fele, és egyértelműen nem problémázok ezen. Ha én dolgoznék, akkor meg én fizetném a dolgok többségét, már ha engedné. Ismerőseim szerencsére vannak olyan gavallérok, hogy nem engedik a nőt fizetni helyettük is, a max tényleg a fele-fele :)

Különben egyetértek veled.

2013. nov. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!