Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány, és úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, és úgy érzem hogy nincs kizárva hogy én is bejöjjek neki. De nem akarom elszúrni, adnátok pár tanácsot?

Figyelt kérdés

Most mindketten 15-ök vagyunk.

Arra gondoltam hogy elhívom valahova. De szerintetek hova hívjam? (Nem állok valami jól anyagilag szóval ne vidámparkot írjatok légyszi, de ne is tesco-t)

Hogy hívjam el? Mit mondjak neki?

Ha elutasít hogy viselkedjek? Mit mondjak? Ha ez megtörténik akkor minden remény odaveszett?

Ha belemegy akkor mit csináljak? Mit válaszoljak?

Alapvetően a válaszokat tudom ezekre a kérdésekre, de még teljesen tapasztalatlan vagyok, ezért jól jönne néhány jó tanács.


2013. nov. 10. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Lidl
2013. nov. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
menjetek el egy parkba, sétálgassatok, beszélgessetek, aztán beülhettek egy kávézóba meginni egy forrócsokit
2013. nov. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hívd el: Cukrászdába valami sütire. Meleg is van, nem is annyira drága, tudtok beszélgetni, látjátok egymást, le lehet ülni.

Ha igent mond: mosolyogj.

Ha nemet mond: nincs minden veszve. Lehet hogy még nincs készen egy kapcsolatra, vagy nem jó neki az időpont.

2013. nov. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, de akkor mit mondjak ha nemet mond?
2013. nov. 10. 21:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Legyél sejtelmes és magabiztos. Ne tudja megmondani hogy mire gondolsz, hogy félsz-e vagy sem, hogy mennyire teszik neked, hogy melyik tetted mit jelent. Emelett legyél magabiztos, ne lássa rajtad a határozatlanságot, a tapasztalatlanságot. Én mindig úgy fogom fel az egészet, hogy ha a világ felrobbana az ezerszer rosszabb lenne mint egy nem valami csajtól.


Vagy túl gondolom az esetet. Nemet mond és 1 héttel utána már nevére sem emlékezve sörözök a haverokkal a kocsmában. Aztán ennyi, el is illan minden :)

2013. nov. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!