Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Budapesten élő fiatal ázsiai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten élő fiatal ázsiai srácok! Hol vagytok?

Figyelt kérdés

nade tényleg, hova jártok kikapcsolodni? miért van az, hogy szorakozohelyeken csak kulfoldi azsiaiakkal futok ossze?

ejj - ejj, hat meddig kell meg utanatok rohangalnom?:) 22/L

(a "nagyfarku" feher trollok legyszi kimeljenek, kthxbai)


2013. nov. 11. 14:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kínai étterem, kínai bolt? :D
2013. nov. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%
most akkor a kisebb méretük miatt keresed őket?
2013. nov. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem inkabb a szexy akcentusuk miatt. Kici cipoos riz.
2013. nov. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
már az is durva hogy idegeneket preferálsz de még az a plusz csavar hogy van e lakcímkártyájuk még rátesz egy lapáttal
2013. nov. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Láttam már pár félvért utcán, közlekedési eszközön, iskolában. És igen, piacon, boltban, étkezdében.
2013. nov. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért durva, ha 'idegeneket' preferál.

A kérdésre válaszolva, nem tudom hova járnak szórakozni.

Én általában rendezvényeken, boltokban, éttermekben szoktam látni őket.

2013. nov. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szervezz egy kinai partit, kuld korbe a facebookon, es voila, ott lesznek az ahitott kisfarku pasik.
2013. nov. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én koreai vagyok. Jó néhány éve itt tanulok .
2013. nov. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Jó, nyilván egy csomó ember beállíthatja magát olyannak, mint aki ázsiai. De én ezeket a kérdéseket tényleg nem nagyon szoktam érteni. Persze én biztos csak azért találkozom annyi ázsiaival, mert én is az vagyok és mi zárt közösség vagyunk (dehogy vagyunk..).


Ezres számban sétálnak naponta az ázsiaiak az utcán. A legjobb tippem az szokott lenni, hogy te csak célirányosan mész az utcán (mint a legtöbb ember), ezért ne is várd, hogy észreveszel majd másokat.


Engem pl. még sosem kapott el egy ilyen ázsiai srác imádó lány. De gondolom azért, mert azt várják a fiú lépjen először. Voltam egyszer egy ilyen ázsiai tematikájú bulin, ott mondjuk sok szem szegeződött rám. Kb. úgy kell elképzelni, hogy az ázsiai fiúk odamennek meghúzni valakit. De vannak helyek is, ahol sok ázsiai megfordul (azaz gyakran járnak arra). Vagy a tulajdonos ázsiai. (És akkor felsorolhatjuk a piacot, éttermeket, üzleteket, de vannak még.)


Szóval ezeket tudom ajánlani, egy rossz pont, hogy tartós kapcsolatokban vannak általában vagy pont az ellentéte, hogy annyira nem tartósban, hogy csak össze-vissza húzogatják a lányokat. Még az egyetemeket említem meg, aki magyarországi ázsiai (itt él és itt nőtt fel), azok 80-90%-a elmegy felsőoktatásba. Kb. mert a mosogatásból/varrásból felnevelő szülő jobb sorsot szeretne a gyerekének és addig unszolja a gyerekét, amíg el nem megy tanulni valamit.


Az utóbbi meg amúgy is a korosztályod, szóval hajrá!

2013. nov. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
17%
Jut is eszembe, srácok, ne féltékenykedjetek. Ázsiában meg ti vagytok egzotikusak. Ha kimennétek, ott tapadnának rátok a lányok, még ha rondák is vagytok :D
2013. nov. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!