Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Budapesten élő fiatal ázsiai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten élő fiatal ázsiai srácok! Hol vagytok?

Figyelt kérdés

nade tényleg, hova jártok kikapcsolodni? miért van az, hogy szorakozohelyeken csak kulfoldi azsiaiakkal futok ossze?

ejj - ejj, hat meddig kell meg utanatok rohangalnom?:) 22/L

(a "nagyfarku" feher trollok legyszi kimeljenek, kthxbai)


2013. nov. 11. 14:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
itt vagyok béby itt vagyok.
2013. nov. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Csak azt nem értem mi ez az akcentusos dolog. Vannak olyan ázsiaiak is akik itt nőttek fel szóval nincs akcentusuk vagy van akik rendesen megtudnak tanulni magyarul.:)

És..FIÚK ti az ázsiai FIÚK méreteit (haérted) szoktátok nézni vagy honnan tudjátok ennyire biztosan, hogy kicsi nekik? Amúgy is ha az is lenne gondolom nem mindnek:) Nem kell a féltékenykedés.

2013. dec. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!