Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaki lány elmondaná, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki lány elmondaná, hogy tudnék a lehető legtöbb örömet szerezni egy lánynak? Szexuálisan és nem szexuálisan is érdekel.

Figyelt kérdés
Tényleg teljes odaadással szeretnék lenni a lány iránt a következő hétvégén. Azt szeretném, hogy érezze, hogy Ő a mindenem.

2013. nov. 11. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Huszonegyes csapdája.Ha mindent megteszel papucs leszel így nem imponálsz ha keveset meg figyelmetlen bunkó.Eldöntötte a csaj hogy szex lesz és nem keksz vagy fordítva akkor mindegy mit csinálsz.
2013. nov. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem friss kapcsolat, csak szeretnék neki örömöt szerezni. Már működik köztünk minden, csak hátha mondotok olyat, amit eddig nem tudtam.
2013. nov. 11. 17:03
 3/8 anonim ***** válasza:

ÓÓ lennék a barátnőd helyében! :)

Na de figyelj, csak magamból tudok kiindulni. Itt egy íratlan lista, amit elképzeltem már magányos éjszakákon:

A lányok imádják a spontán dolgokat:

1. Egy váratlan pillanatban mélyen a szemébe nézel, megsimítod a haját, és mosolyogva azt mondod: "Annyira gyönyörű vagy."

2: Épp mesél valamit. Mondat közben hirtelen vadul megcsókolod.


Lepd meg!:

1: Vegyél neki valami apró ajándékot.

2: Főzd meg a kedvenc kajáját!

3: Vidd el egy romantikus esti sétára a Duna parton.


Érintsd meg!:

Simogasd a vállát, a haját, a hátát, az egész testét. Épphogy csak az ujjbegyeddel.

2: Mikor találkoztok, jó erősen szorítsd magadhoz, és tartsd meg az ölelést egy ideig.

3: Amikor kis kifliben fekszetek csókold meg a tarkóját.

4: Az ujjaddal érintsd meg az ajkait, csak finoman.


Szexuálisan:

1: Figyeld! Minden mozdulatát, minden sóhaját. Legyél egy lépéssel előrébb, mint ő. Koncentrálj arra, hogy a lehető legjobban élvezze a dolgokat.

2: Húzd sokáig a dolgot, míg szinte szétrobban.

3: Legyél szenvedélyes, de ne erőszakos! A romantikus szex érzéki és figyelmes.

2013. nov. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez persze csak én vagyok. Lehet más lány nem így gondolná. Azért remélem valamennyire segít. :)

Szép hétvégét nektek! :)

2013. nov. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ezek tök jó ötletek :D Közben kiderült, hogy menzesze lesz :S Erre az esetre valamilyen testi kényeztetés? Én arra gondoltam, hogy szerzek mandulaolajat meg teafa illóolajat és egy masszázs-csókolgatás kombinációban részesítem mondjuk este vagy ébredés után.
2013. nov. 12. 13:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez is jó ötlet. Pár gyertya és teljes is a kép:)
2013. nov. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Basszus tegnap este szakított velem :(
2013. nov. 13. 16:22
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért?:O

Gondolom semmi jelét nem adta, hogy problémája lenne, ha ennyire váratlanul ért..!:(

2013. nov. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!