Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Velem van a baj, ha úgy érzem...

Velem van a baj, ha úgy érzem meg tapasztalom, hogy nincs számomra SZEMÉLYISÉGRE megfelelő és egyben szexuálisan is vonzó lány?

Figyelt kérdés
Az még hagyján, hogy ez a hülye mese mely szerint a magyar lányok a legszebbek már régóta tudom, hogy kamu, de még az a lány is, ai tényleg néz is ki legalább átlagos szinten külsőre vagy egy jellemre defektes, utálatos nőszemély vagy pedig már foglalt vagy rondának nevez. Ráadásul az éve alatt egyre több és több utálatos, gonosz lánnyal találkoztam vagy láttam hogy viselkednek másokkal akár élőben, akár neten, főleg facebooon és egyre inkább erősödik az érzés bennem, hogy bizony olyan lány valószínűleg nem is létezik, aki számomra testileg és lelkileg egyaránt vonzó lenne, valószínűleg be kell érnem egy 150kilós kedves lánnyal vagy marad az örök magány és ez kezd egyre jobban elkeseríteni. Ráadásul ezek a kedves lányok is csak azért kedvesek, mert a másik nem nem akar tőlük semmit, így megjátszák, hogy ők milyen rendesek, de nyílván egy kapcsolatban úgyis előjönne aljas lényük egy idő után.
2013. okt. 23. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kamu. Szexuálisan rengeteg lány kívánatos nekem is ás még sok férfinek, de ha megszólal, lelankad a farkunk...
2013. okt. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem veled van a baj. Én is így érzem...


Most lett volna egy aranyos és számomra szép lány; de ő csak barát akart lenni. (Ami mint utólag kiderült számomra, nem akkora baj, de volt a lánnyal más gond is, amit most nem ecsetelnék...)

2013. okt. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Pain for Pleasure ***** válasza:
Ugyanez a helyzet nálam is, csak én lány vagyok és nem találok férfit.
2013. okt. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem meg elég durván általánosítasz.
2013. okt. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, és én is érzek így. Bár 99%-kal a személyiség a bajom.


18/L

2013. okt. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Eleve nagyon kicsi az esélye, hogy valóban összeillő partnerek találjanak egymásra.

Persze vannak, akiknek mindegy, hogy ki, csak legyen mellettük valaki, és bárkivel összejönnek, aki kicsit is kedves velük anélkül, hogy megismernék a másikat...


Nem arról van szó, hogy nincs számodra megfelelő személy, hanem arról, hogy MÉG nem találtad meg.

2013. okt. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!