Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan felejtsem el azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el azt, akivel párszor randiztunk csupán, mégis beleestem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki az ismerkedésünk elején nem különösebben tetszett. Úgy gondoltam, aranyos, helyes is, megér egy-két randit. Igen ám, de kicsit több lett belőle. Csókon meg simogatásokon kívül más nem történt. Egyszer felmentem hozzá, de nem feküdtem le vele. Nagyon szerettem volna, mert időközben belezúgtam, de még a számomat sem kérte el, és egy héten kb. 3-szor írt rám, szóval szerintem nem voltak komolyak a szándékai. (az elején még gyakrabban keresett, mondjuk úgy két hétig) Amióta nála voltam, persze nem írt. Szerintetek azért nem, mert nem feküdtem le vele? De ha eleve így állt hozzám, akkor sem kellettem volna neki, ha van szex, nem? Nektek mi a véleményetek? És hogyan felejthetném el? Viszonylag közel lakunk egymáshoz, meg egy városban is élünk, biztosan bele fogok futni párszor.
2013. nov. 14. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Ne felejtsd el, hanem dugjatok :)


27/f

2013. nov. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ha neki csak ez egy éjszaka lenne, ott pusztulnék meg...mert tényleg belezúgtam.
2013. nov. 14. 13:58
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Jajj de tipikus.


Tavasszal voltam így. Nem igazán tetszett, nem is néz ki jól, de mondom adok neki egy esélyt. Persze kedves volt, jó társaság, aztán hirtelen beetetett hogy mennyire érdeklem őt, fontos vagyok neki, hiányzom ha nem láthat. 4-5ször randiztunk de csak pár csók volt. És alig keresett, napokig semmi. Majd hirtelen "Szia Drágám, volna kedved találkozni?" és én mentem. Jött 1 randi, majd napokig megint semmi. Na és mikor rájött hogy ebből nem lesz szex mostanában (amúgy simán lehetett volna ha mondjuk néha felhív, vagy nem heti 1szer jutok eszébe hanem többször, elég lett volna egy face üzi is akár, tehát ha jobban törődik velem, simán lefekszem vele.). Na és egyik alkalommal hívtam hogy "Te most voltaképpen mit akarsz? Ennyire érdekellek?" jaj akkor kikelt magából hogy én milyen vagyok, meg minek kell drámázni stb. És kidobott :D Még ő lett megsértődve.

Én naiv meg tiszta depi lettem hogy én szúrtam el, elkezdtem bocsánatot kérni tőle hogy bocsi hogy követelőző voltam stb. Erre azt mondja hogy neki így már nem kellek...


Tiszta gáz komolyan. A tiéd is csak szexre hajtott, de annyira mégsem hogy törje magát úgy igazán. Ne is törődj vele!!


22/L

2013. nov. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: akkor biztos, hogy nem az én hibám? Mert én sem vagyok valami könnyű eset. Amúgy meg én is folyton magamat hibáztatom, 10x is lejátszom magamban, hogy biztos én szóltam valami rosszat, miattam történt stb. Most viszont, hogy látom, hogy szinte ugyan ez volt veled, azt hiszem, megértettem. Én is simán lefeküdtem volna vele, ha kicsit többet törődik velem, és érzem, hogy tényleg kellek neki. Köszönöm, hogy leírtad ezt, mert azt hiszem, valóban nem kellettem eléggé... Csak folyton magamat okolom, hogy biztos én nem voltam elég kívánatos, okos, vicces stb. annyira legalább is semmiképp sem, hogy a barátnője legyek. Neked mennyi időbe telt kiheverni?
2013. nov. 14. 14:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha csak egy éjszaka az is jobb, mint a semmi. Legalábbis nekem egyszer ezt küldte be egy csaj, de akkor az lehet, hogy ribi volt és csak átkefélt, hogy belém zúgott :D Hát én mindenképp a szexre szavazok. Mert ha valamilyen fronton elkaphatsz egy srácot, na azon tuti :)
2013. nov. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de nem jobb, mert nekem ő nem egy éjszakára kellene :(
2013. nov. 14. 14:34
 7/10 anonim ***** válasza:

Az élet tele van frusztrációval. Meg kell tanulni nem túl komolyan venni, ha megég az ember. Nem azt mondom, h ne legyenek ilyen mélyek az érzelmeid ezentúl, hanem csak azt ,h próbálj meg nem szerelmes lenni ezentúl. Valamint hogy utólag próbáld megszokni, h az élet tele van nem teljesült vágyakkal. Végső soron ez nem olyan nagy baj.


Na meg meg kell próbálni másvalakihez vonzódni, ha esélytelen az aktuális. Nem könnyű, de ez van.

2013. nov. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még valami: a vonzódás nálam nem azonos kifejezés a szerelembe eséssel, hanem kevésbé intenzív érzelem. Túl mély érzelmű vagyok, számomra érzelmi kockázat a szerelembe esés. Ezért csupán vonzódást engedek meg magamnak, más felé.
2013. nov. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó, akkor ne :D De mindenképp nyiss felé szerintem valamilyen formában. Különben elszáll a dolog, és csak egy csalódott élmény emléke marad, élmény nélkül. Én is nagy farokarc vagyok, de pl. ha egy szimpatikus lány őszintén így érezne és be is küldené, biztos nem tudnám csak úgy figyelmen kívül hagyni. Azért ő sem lehet akkora vadbarom, ha háromszor randiztatok, valamennyire azért mégiscsak bírhatott nem? És ha bírta a burád, és lefekszel vele, akkor miért ne szeretné többször? :)
2013. nov. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mennyi ideig tartott? Pár hét. 2-3 hétig nagyon sokat szenvedtem miatta, mert tényleg beleestem. Magam alatt voltam, mérges voltam, csalódott. Lejátszottam én is hogy tuti én voltam a hibás, meg hogy elszúrtam hogy nem feküdtem le vele. Mert hogy milyen szemét voltam hogy nem adtam be a derekam neki, és ha megteszem velem lett volna. De ez hülyeség! Megfektetett volna és ennyi. Max egy darabig jó lettem volna neki de ez sem biztos. És ennek a kreténnek mint kiderült ott voltam én, és azért hanyagolt, mert közben másik csajokat is fűzögetett. Miután dobott rá 1 héttel már egy másik csaj rakott ki róluk közös képet, ahogy fekszenek egy ágyban összeölelkezve. Na vajon mit csináltak? :) Mondjuk a csajt is dobta 1,5 hónap után. Csak k*rogatni volt jó neki...


22/L

2013. nov. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!