Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akarhat tőlem a csaj ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem a csaj ha egyszer dobott, aztán meg mégis keres?

Figyelt kérdés

Randiztunk 2-szer, csók is volt, aztán azt mondta, hogy ő nem akar a barátnőm lenni, mert nagyon különbözünk, stb. Órákig cseteltünk erről, én szerettem volna neki megfelelni, igazából nem értem teljes mértékben mi a baja.

Azt mondta találkozzunk, megbeszéljük.

Ez 3. randin volt, de bizonytalannak látszott, azt is mondta, hogy hiányoztam neki! De aztán mondta ez nem fog működni, nem illünk össze bla-bla. Mert hogy én bulizósabb vagyok, ő meg egyáltalán nem szeret bulikba menni stb, stb.

Szakítás után még cseteltünk sokat, próbálkoztam, aztán feladtam, mondtam tiltson le (fb-n), letiltott.

2 hétig nem hallottunk egymásról.

Aztán most írt, hogy "hogy vagyok?"

?!!

Nem értem mit akar!

én 25, ő 26.


2013. nov. 6. 08:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%

Lehet túl sokat látsz ebbe a kérdésbe:

"hogy vagyok?"


Azért hozzátenném, hogy 26 évesen már talán a kapuzárási pánik is úrrá lesz rajta néha, szóval lehet a kétségbeesés is lépésre sarkalja.

2013. nov. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

tini tanácsadó :D "kapuzárási pánik" 26 évesen :D


hagyd a lányt, ez csak kifogás. rajongói felhőhöz kellesz. nem akar többet. ezt ki tudod deríteni: találkozzon vagy hagyjon békén.

2013. nov. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"tini tanácsadó :D"


Sajnos sokan a gyermekem lehetnének (feltételezhetően az író is), lévén 50+ vagyok.... de azért köszi a bókot. :)

Kapuzárási pánik pedig lehet, még ha ez hihetetlen is. 22-25 év körül lép a hormonszintjük egy újabb lépést, amikor az anyai ösztönök erősödnek, erősödök a családalapítási vágy, a gyerek utáni vágy, és így tovább. Attól, hogy a média nem ezt sugallja, a biológiát nem tudod megváltoztatni, még ha itt sokan nagyon is ezt szeretnék. Szóval ez nem éppen jött össze, de a szándék a fontos... apropó mi is volt a szándék? Erősebbé tegyük a saját hsz-ünket a másik lehurrogásával? Növeljük a létjogosultságát a másik kivéreztetésével, butának való beállításával? Hmmm... mire jó a kor, és a tapasztalat. :)

2013. nov. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kifejezetten rosszul használod a fogalmat, mert NEM akarja habzsolni az illető az életet. A félműveltségeddel nem segítesz semmit!



"A kapuzárás ebben az esetben azt jelenti, hogy az egy életnek egy szakasza befejeződik. Valami olyan ismeretlen következik, az út végén az elmúlással, amelyet félelem övez, amely a személy számára nem vágyott. Melynek bekövetkeztét az illető személy nem fogadja el, mert úgy érzi, még nem valósította meg önmagát, még alig élt. Ekkor válik előtte világossá, hogy mi mindent rontott el, mi mindenben döntött rosszul, mi mindent nem valósított még meg.


Pánikba esik, mielőbb szeretne mindent, habzsolva korrigálni, megélni, változni, változtatni. Félelmében gyakran cselekszik irreálisan, a következményekre és/vagy másokra való tekintet nélkül."


[link]

2013. nov. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
(Akkor nem tiniként vagy buta, hanem öregként annyira mint egy tini. Elég szégyen.)
2013. nov. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem azt akarja, hogy lemondj a bulizásról :DD

Annyira nem értem, hogy miért baj, ha egy párkapcsolatban az egyik bulizós a másik nem. Létezik aranyközépút is...

2013. nov. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez igen.


webbeteg-ről idéztél, és akkor már úgyis van. Látod ez a félműveltség, amikor belinkelsz egy szolgáltatásokat (magánpraxisokat!!!), és termékeket népszerűsítő, magát tudományosnak, és orvosi lapnak- oldalnak kiadó weblapot, és azt hiszed, hogy egy komplex folyamatot 1 oldalba sűrítve leírva, már az úgy is van... persze talán nem meglepő, hogy nem így van.

De csak egy példát engedj meg:

ezt írja a szent szöveged:

"ebben az esetben"

ez a webbeteg egy cikk nyitó példájára van szabva, de mint írja EBBEN AZ ESETBEN, azaz van MÁS eset is.


Ilyen amikor egy komplex folyamatot pár száz karakterben kell leírnod, és szerencsétlen tudatlan gyk-s válaszolók, ebből szerzik doktorinak tűnő tudásukat.

2013. nov. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
pár év pszichológia oktatáson túl vagyok nyomi! :D
2013. nov. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

" pár év pszichológia oktatáson túl vagyok nyomi! :D"


Igen biztos vagyok benne, látszik a stílusodon, és a hozzászólásod mély pszichológiai tanulmányok bölcsességével átitatott komolyságán, de nem is etetem ezt a benned élő troll-t tovább.

2013. nov. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem te vagy a kérdező, neki hasznos választ adtam.


Szigorlatoztam is ebből vénember.

2013. nov. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!