Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondolsz róla? Összejönnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz róla? Összejönnél vele?

Figyelt kérdés
Van egy lány. Külső: magas (kb 170 felett) , hosszú barna haja van, zöld szeme, kicsit szeplős, jó alakja van(ezt úgy értem, hogy egyáltalán nem kövér, de nem is az az elől deszka, hátul léc tipus) , szép nagyok a mellei, de nem az csündős, sportol, táncol..nnagyjából ennyi. Belső : kedves, aranyos, állandóan mosolyog, szereti a zenét, a bulikat, de azért elég szégyenlős, viszont vicces, sokat nevet, lehet vele normálisan beszélni, de simán elhülyülhetsz vele, nem haragszik meg. Szűz. Beszélgetünk, elég gyakran, de még nem tett semmi olyan lépst, ami arra utalna, hogy bejövök neki. Nekem viszont nagyon. Amúgy 17 éves, én 20. Szerinted? Te összejönnél vele? Mi a véleményed róla?

2013. nov. 14. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Öcsém... Még összébb! :D
2013. nov. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

De mi értelme ennek a kérdésnek? xD

Neked bejön, most tőlünk miért kérded?

2013. nov. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megadod az elérhetőségeit? :D 17/f
2013. nov. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
csak ezért kérdem, h ha összejönnék vele.. mennyire lennék menő mellette, más fiúk szemszögéből xD
2013. nov. 14. 16:12
 5/6 anonim válasza:

Úristen? Azért akarsz vele "összejönni", hogy menő legyél?


Adjak lapátot, vagy van otthon, hogy elásd magad?

2013. nov. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Add meg az elérhetőségét!!! Rohanok érte, te meg gondolkozz tovább, elég menő lesz-e...
2013. nov. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!