Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ebben az esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebben az esetben a kivárás jó taktika?

Figyelt kérdés
megismerkedtünk társkeresőn 1 lánnyal másnap randiztunk,jól sikerült,bejön nekem én is neki...komoly kapcsit akarunk majd idővel egymástól..ma írtam neki de csak 1 szavakkal válaszol..meg ő nem ír rám..szerintetek a kivárás ebben az esetben jó taktika ? mert szerintem ha kellek neki úgyis ír,ha nem akkor meg én is hiába írnék annak nincs értelme..24 f 24 l

2013. nov. 14. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Udvarolj!
2013. nov. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
+ 1 millió pont az 1#-esnek!
2013. nov. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Most akkor édeshármasról beszélsz? Mert azt írod hogy megismerkedtetek egy lánnyal. A végén hogy ki az akivel együtt megismerkedtél egy lánnyal, aki történetesen egy fiú, aki veled egyidős. Legalábbis én így értelmezem, mert kizárt dolog hogy értelmes fiúk használják a kapcsi szót.
2013. nov. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én E/1 :D szóval h udvaroljak ? mit csináljak ? a kivárás akkor nem jó taktika ?
2013. nov. 14. 20:16
 5/8 anonim ***** válasza:

lehet kiégett az agya attól, hogy azt mondtad neki, hogy komoly "kapcsit" akarsz....

de komolyra fordítva a szót, ne nyomulj rá most már, mert az egyszavas válaszok igen sokat tudnak elárulni... egyébként nem siettétek el a dolgot? Egyik nap egymásba botlotok a társkeresőn, másnap találka és már tudjátok is, hogy komoly kapcsolatot akartok egymástól?

én a helyedben megvárnám amíg mutat némi érdeklődést irántad, hacsak nem akarsz hiába futni valaki után.

2013. nov. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Te vagy a fiú könyörgöm, udvarolj neki! Keresd!!!! hívd, írj neki, érezze hogy keresve van, az lesz a jó taktika.

Ő most pont ezt várja hogy te keresd. Ha te meg azt várod hogy ő keressen, vártok vártok aztán lemondtok a másikról.


Tessék bókolni neki, keresni sűrűn! Érezze hogy keresed vele a kontaktust!

2013. nov. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5 ös igazad van kivárnék én is de miért mondják többen h udvaroljak neki ? 1 szavakkal válaszol le se sz*r úgymond..miért én keressem miért én küzdjek érte ???
2013. nov. 14. 20:28
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, udvarolni csak annak lehet, aki el is fogadja az udvarlást. És ezt nőként mondom... Ha én nagyon nem akarok semmit a másiktól, akkor tőlem aztán akármit csinálhat. Itt az lenne a kérdés elsődlegesen, hogy a lány mennyire lenne partner abban, hogy tovább alakuljon a kapcsolatotok. És ha csak ilyen "igen, nem, aha, oké, talán, lehet, stb." válaszokat ad, hát....

De nyilván az is kérdés, hogy te meddig akarsz elmenni az udvarlásban. Mondjuk én nem strapálnám magam nagyon, ha huzamosabb ideig és látszólagosan nem érdeklem a másikat. Illetve lehet a csaj már hozzá van szokva hogy körülugrálják a férfiak, az lehet feltűnne neki, ha egy kicsit a háttérbe vonulnál. Ha ő is akar tőled valamit, akkor lehet egy picit megijed, hogy már nem találod őt olyan érdekesnek mert nem keresed. Viszont ha ez se segít, akkor legalább tudni fogod, hogy ezután a szekér után nem kell futnod, mert felesleges időpocsékolás.

Nézd, nagyon szép dolog az udvarlás, én is szeretem, de nem mindenkitől fogadom el és akkor felesleges az illetőnek tovább udvarolnia nekem. Udvarolhatsz a lánynak persze, csak azért figyelj oda, hogy egyáltalán érdekli-e hogy te strapálod magad.

2013. nov. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!