Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti szoktatok taktikázni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok taktikázni egy kapcsolat kezdetén?

Figyelt kérdés
Nevet és kort is írjatok, légyszi! Most ismerkedtem meg egy férfival, és úgy érzem, hogy taktikázik velem állandóan, hogy nehogy kiadja magát, és nekem ez nagyon ellenszenves, de "bizonyítani" nem tudom..

2013. ápr. 21. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
akkor hagyd ott, én ugyan nem szoktam 22l
2013. ápr. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
sajnos muszáj mert a csajok elvárják,pl: egy jol sikerült elsö randi után szeretném másnap azonnal hivni,hallani a hangját,de nem tehetem,mert akkor kibárándul,hogy nyomulos vagyok meg zaklato...
2013. ápr. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Az elején muszáj taktikázni, ugyanis a lányoknak irreálisan magas elvárásaik vannak a férfiakat illetően.
2013. ápr. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Olyan dolgokban, amikből nem lehet baj. Hazudni nem szoktam, h ezzel elnyerjem a szívét, de pl: pont arra járni "véletlenül" amerre ő van, szoktam.:D

20/L

2013. ápr. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Manapság mâr nem csak az elején, évek múltân is taktikázni kell.
2013. ápr. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt a fazont ejtsd, mert nem egyenes. Egyértelműen. Egy kapcsolat kezdetén a maximum legnagyobb taktika az egy egyenes jellemtől, hogy a kapcsolat elején a rossz oldalait mutatja meg előszőr. Ha ennél több van felejtős az ember.
2013. ápr. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Milyen csajok várják el? :D

Számomra kifejezetten taszító, ha egy pasi taktikázik... Ha fel akar hívni randi után, akkor hívjon fel. Ha tetszik nekem, úgyse fog idegesíteni...

2013. ápr. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!