Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nincsen pénzem randizára, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsen pénzem randizára, de összeakarok vele jönni, hogyan?

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy van egy lány,és mind a ketten szimpatizálunk egymással,és én hívnám randira de nincsen pénzem rá,ilyen hidegbe sétálni,hát nem tudom az jó? Kérlek adjatok ötleteket mit csináljak!://

2013. nov. 15. 06:43
 1/8 anonim válasza:
Hívd fel magadhoz és filmezetek ,bújjatok, csókolozzatok ,szeretkezetek :) Anyút megkéred hozzon pudingot és migcsináljátok :)
2013. nov. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ingyenes rendezvények? v. menj el diákmunkát vállalni (vannak alkalmi munkák is pl. pakolás, matricázás és 1 nap /4-5-6ezer forint) de nem mindig ezen van a hangsúly :) a pénz nem számít, találd fel magad!
2013. nov. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nincs hideg! Én ma hajnalban még rövid póló + pulóver kombóban nem fáztam szélvédett helyeken, csak a szélben.


Nincs pénzed randira? Dolgozz! Figyelj, ha elmentek egy nagyon drága kávézóba (Starbucks), még akkor is ketten megkávéztok 2500 forintból. Ezt még a legtrágyább fizetésű diákmunkából is össze lehet szedni kb. 4 óra alatt. Én speciel diákmunkában ennyiért csak két órát dolgozom. Viszont nem is muszáj ilyen drága helyre menni. Vannak olcsó teázók, kocsmák, ahol isztok egy jó teá/kávét/sört fejenként 400-500 forintból, erre csak futja! Nem kell mindjárt luxusétteremre gondolni.

2013. nov. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Itt pl. 1500 forintból ketten rendesen megteáztok, nagyon jó, hangulatos kis hely, finom kávékkal, én ide vittem a barátnőmet, amikor még nem dolgoztam. Hidd el, valahogy kigazdálkodtam, pedig minimálbérnél kevesebb összegből kellett kijönnöm! Ajánlom ezt, szuper hely. Szóval ez talán belefér: [link]
2013. nov. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jojo de még csak 16 vagyok..és melo meg nincsen...
2013. nov. 15. 14:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Szüleidtől semmit nem kapsz?
2013. nov. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérj apádtól, és kacsints rá, hogy van egy csaj, aki tetszik, és elhívnád teázni... szerintem fog adni. :) Sok sikert!
2013. nov. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát szegények vagyunk na szal azert joruhákba járok meg minden de zsebpénzt nem kapok...
2013. nov. 15. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!