Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon messze lakunk egymást&#...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon messze lakunk egymástòl a barátommal. Ő Kiskunfélegyházán én Nyíregyen. Hogy találkozhatnánk?

Figyelt kérdés
2013. nov. 15. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Hosszútávon ez nem nagyon fog működni. Egyszer ő jöjjön hozzád, aztán pedig te menj hozzá. Ez így korrekt.
2013. nov. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy egyedül nem akarok menni mert arra sosem jártam és át is kellene szállni.de most,hogy vigyek magammal bárkit is?
2013. nov. 15. 12:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Barátommal mi is így vagyunk, de szerintem szimpla átszállástól nem kell félni. :P Meg előbb-utóbb el kell kezdeni valahol, velem se jött senki, amikor elutaztam valami új helyre és túléltem. Meg kell nézni a neten, hogy mennyi időd van átszállni, manapság már szinte mindent megtalálsz, hogy hogy néz ki az az állomás, ahol át kell szállnod, na meg kérdezgetni is tudsz, hogy melyikre kell átszállnod, stb.
2013. nov. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rem.összejön.:3
2013. nov. 15. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!