Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mondtam a lánynak facebookon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondtam a lánynak facebookon, hogy találkozhatnánk 2odjára is. Azt mondta, hogy "lehet róla szó". Ez ilyen félválasz, ami előbb utobb kifogásokba megy át, hogy mégsem akar találkozni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 3. 23:09
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
nem, ez az hogy majd még megbeszélitek mikor találkoztok:)
2012. aug. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Ez annak a burkolt jelentése, hogy "nem volt jó az első találka, valahogy le kell koptassam a srácot de azt kell éreztetnem vele hogy az ő hibája".
2012. aug. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
nem szokták megmondani a lányok nyiltan, hogy NEM. Egy párszor már beszoptam ezzel. Kifogás hegyek és majd az ember hámozza ki magának, hogy mi a tényállás.
2012. aug. 3. 23:11
 4/30 okoska31 ***** válasza:

hát, nálam ez a talán kategória, ami elvileg a lányoknál az igen - de én nem vagyok fb generáció...

pl. első találkozás után hívnám a csajt, nem a "facén" írnék...

2012. aug. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
jaj ha arra nem vagyok nyul, hogy randin pár perc után már hozzáérjek, és 1-2 óra mulva már magamhoz merjem ölelni meg ilyesmik, mindezt viccesen és lazán, akkor szted nyul lennék felhivni?
2012. aug. 3. 23:13
 6/30 A kérdező kommentje:
semmi esetre nem akarok beleragadni csetelésbe. A telefonálás valoban jobb, mert kötve van, nem ragadhat le órákat a válaszadással, valamennyire nyilt és egyenes kommunikáciot lehet folytatni.
2012. aug. 3. 23:14
 7/30 anonim ***** válasza:
95%
Én akkor mondtam ilyet mikor nem akartam túl lelkesnek tűnni.
2012. aug. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te nem a huszonéves korosztály vagy, úgyhogy lehet, hogy kissé elavult már az információm, de nálam/nálunk a "lehet róla szó" mindig azt jelentette, hogy "Lehet róla szó. Én nem fogok neked könyörögni, de, ha elhívsz megint, akkor felőlem oké".


Ha én nem mertem/akartam konkrétan elutasítani, akkor egyből a kifogásokkal kezdtem, hogy "hát, nem tudom, mikor lehetne összehozni, mert még blabla, meg aztán mindjárt kezdődik a suli, és még bla bla..", hihető aktualitásokkal behelyettesítve, "de majd még meglátjuk, jó?".


Ha engem kérdezel, ez annyit jelent, hogy lehet róla szó, ha te szóba hozod.

2012. aug. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

23 vagyok.


Az első randin koszáltunk a városban, nem játszottam meg magam, hecceltem, piszkáltam, vezettem a lányt, ugy érzem, hogy tudok mit kezdeni a helyzetekkel, fizikálisan közeledni is merek, nem kérek engedélyt minden kis apróságra. Én csak attól parázok, hogy mivel a lány jobban néz ki tölem egy kategoriával, ezért inkább elmegy majd egy tölem 2x jobban kinéző sráccal.

2012. aug. 3. 23:28
 10/30 A kérdező kommentje:
az optimális eset az lenne, ha a lány érezné a késztetést, hogy velem találkozzon és ne forditva.
2012. aug. 3. 23:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!