Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik "stratégiát" kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik "stratégiát" kell alkalmazni?

Figyelt kérdés

szóval van egy romantikus, átlagnál kedvesebb, aranyosabb, lelkizős lány. hogy viszonyuljak hozzá, hogy észrevegyen, hogy hatásosabb legyen a "befűzése"?


-lesni a kívánságait, odafigyelni arra, hogy mit mond, kedvében járni, kényeztetni

-néha kicsit leszarni, lerázni, semmibe venni, hogy felkeltsem az érdeklődését.


alapjáraton az utolsó szerintem jobb, de egy nagyon kedves és érzékeny lánynál is ez a bejövős?


2013. nov. 16. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen lányoknál ezek pont nem bejövősek:D
2013. nov. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ja, én is így vettem észre?
2013. nov. 16. 21:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem add önmagad, mert előbb utóbb úgyis kiderül, hogy ki milyen valójában és ha nem magadat adod, abból csak bonyodalom lesz.
2013. nov. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

először csak érjünk el az előbb, utóbbhoz... jelenleg azért is mindent megadnék :D


amúgy meg ha véletlen lenne valami, sokkal előbb hordoznám a lány a tenyeremen, mint szarnám le.

2013. nov. 16. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!