Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már olyan, hogy randiztatok egy fiúval tök jó volt minden de egyik pillanatról a másikra meggondolta magát?

Figyelt kérdés
Velem ez történt. 20 éves fiú vagyok bújt hozzám egy lány de a legutolsó randin egy pillanat alatt megváltozott minden. Nem ismerek rá. Mintha kicserélték volna. Pedig nem mondtam semmi rosszat.
2013. nov. 17. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
volt.
2013. nov. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet rájött, hogy mégsem vagy az esete. Van ilyen, lépj tovább.
2013. nov. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

volt. 4 randi után egyik pillanatról a másikra azt mondta, ez nem megy neki.

2 nap múlva írt, hogy megijedt és elbizonytalanodott, de átgondolta és esetleg folytathatnánk.

azóta minden jó, de akkor ez hidegzuhanyként ért és fájt.

én is voltam előtte mással így. megijedtem, rájöttem nem vagyok lelkileg kész a kapcsolatra, se vele se mással, hiába gondoltam azt, hogy menni fog.

én nem gondoltam meg magam. az illető sem mondott semmi rosszat, egyszerűen nem ment, féltem magamtól, féltem tőle, féltem hogy szexelni kell és rossz lesz, hogy eldob, megun, megcsal, nem bírom szeretni egyszóval egy rakat nyűgöm volt. nem mindig a másikban van a hiba

2013. nov. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!