Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány mikor elsőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány mikor elsőnek találkoztam vele szinte simán ment minden mert volt téma de megint elhívtam hogy találkozzunk és nemtudom mit hozzak fel témának hogy jót el beszélgessünk? Tudnátok valami segítséget adni mert semmi ötletem nincsen!

Figyelt kérdés

2013. nov. 17. 20:41
 1/4 anonim válasza:
beszelgessetek magatokrol:) ki mit szeret, mit sportol, stb. tudjatok meg mit szeret a masik.egyebkent sztem ha nem is gorcsolsz ra a temara, elobb utobb ugyis kitaltok vmit:)
2013. nov. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mar az első találkozáskor ezek már elmentek hogy mi a hobbija mit sportol mit tanul stb! és már nemtudok semmit:S
2013. nov. 17. 20:52
 3/4 A kérdező kommentje:
valaki valamit?
2013. nov. 18. 18:45
 4/4 anonim ***** válasza:
sokak szerint fura, de szerintem egyáltalán nem baj, ha random bemondasz dolgokat, pl "tegnap olvastam egy cikket, néztem egy filmet, te láttad már?"...elsőre talán meglepődik, de aztán megszokjátok az ilyen megszólalásokat és később is tök nyíltan mesélhettek így egymásnak, gátlás nélkül :) remélem sgítettem
2013. dec. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!