Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen témáról beszélhetnék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen témáról beszélhetnék a fiúval aki tetszik?

Figyelt kérdés
Neki is tetszem, találkoztunk már. Élőben mindig van témánk, viszont skypeon és facen eléggé témátlan szoktam lenni. (jobb szeretem a face to face beszélgetéseket) Nem láthatom őt minden nap. De gyakran találkozunk. A szia, hogyvagy, milyen napod volt, mikor találkozunk...stb témán kívül neten nem nagyon tudok mit felhozni. Hobby, suli..stb sok mindent tudok róla.

2013. szept. 16. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ami jön
2013. szept. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szex mindig jó téma.
2013. szept. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A végéről lemaradt: 15/L

Pont ez az.... hogy mindig zavarba jövök ha vele beszélek, és azon kívül hogy mennyire imádom semmi nem jut eszembe. Ez élőben nem jön ki rosszul. viszont neten igen.

2013. szept. 16. 17:25
 4/4 Marko polo ***** válasza:
Irigyellek téged,,, Én fordítva vagyok így...
2013. szept. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!