Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek felejtős? :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felejtős? :/

Figyelt kérdés
9.-es gimnazista srác vagyok. Elhívtam randira egy lányt (osztálytársam), előtte beszélgettünk, ismerkedtünk stb... Na szóval igent mondott, de tanítási napra esett a randi szóval mondta hogy megkérdezi otthon, mivel a busza csak jóval később megy haza. Úgy tűnt én is tetszek neki, de aztán a randi előtt 1 nappal rámír hogy nem jó mert otthon nem engedik. Mondta hogy majd máskor bepótoljuk, én úgy voltam vele hogy akkor majd máskor. Aztán haveromnak mondtam ő meg egyből mondta hogy kifogás :/ Azóta ezen jár az agyam, hogy most akkor mi van :S Egyébként nagyon tetszik a lány és pont ezért gondolkozom ezen mindig. Szerintetek is lehet ez kifogás vagy csak haverom ültette a bogarat a fülembe?

2013. nov. 17. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A haverod a ludas
2013. nov. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha a másodikat is lemondja így van okod aggódni. Simán közbejöhet bármi. Tegyétek hétvégére szerintem , akkor nem létezik , hogy ne lenne rád 1-2 órája
2013. nov. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
azóta hívtad megint és nemet mondott...?
2013. nov. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem tűnik kifogásnak.
2013. nov. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat :D Most kicsit megnyugodtam :D Megkérdeztem tőle a hétvégét, mondta hogy még nem tudja, ha azt is lemondja akkor hagyjam?
2013. nov. 17. 20:53
 6/11 anonim ***** válasza:
akkor igen
2013. nov. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is hívd el megint, lehet tényleg nem engedték el, ha nemet mond, akkor nem is akar menni.
2013. nov. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Érezned kell, ha őszintén mondja, hogy nem engedték el, vagy csak kifogást keres.

Ne az alapján adj vagy ne adj esélyt, hogy itt azt írta valaki.

Az sem jelent semmi rosszat, ha a hétvégét lemondja. Szüleit is bele kell ugye számolni, mert nem csak a lánykán múlik.

2013. nov. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató válaszokat :) Akkor várom, hogy mit mond! :D Mennek a zöld pacsik :D
2013. nov. 17. 21:04
 10/11 Missi_Key ***** válasza:
hívd el pl ebédidőben randira, mert akkor eleve suliban vagytok, mert am lehet kifogás, de lehet h csak ilyen apácanevelde szintűek a szülei (ha már 9edikben engedélyt kell kérnie) és nem nagyon engedik fiúzni
2013. nov. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!