Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beleszerettem az egyik barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az egyik barátomba. El is hívott randizni, ami nagyon jó volt. Mindketten jól éreztük magunkat. Valami mégse jó. Miért ilyen velem?

Figyelt kérdés
Randi párszor beszéltünk facebookon. Azt írta, hogy nem ér rá, mert sok a munkája, de nincs semmi gond köztünk. Az üzeneteimet megnézi, semmire se válaszol. Tegnap találkoztunk társaságban. Puszit se adhattam. Mindig szokott adni. Egész este levegőnek nézett. Oké, felfogtam, hogy nem tetszem neki. Azt nem értem, hogy ha barátok voltunk miért ilyen? A barátságom már nem számít?

2013. nov. 17. 21:47
 1/5 A kérdező kommentje:
* Randi után párszor beszéltük facebookon.
2013. nov. 17. 21:51
 2/5 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe,mert h.lye ő :S:D
2013. nov. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*Vagy kérdezd meg, mikor legközelebb taliztok
2013. nov. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szóba se állt velem tegnap! írtam neki, nem válaszol az üzenetekre se. nehéz hagyni, hiszen barátok voltunk előtte sokáig... és szeretem :(
2013. nov. 17. 22:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem,nem érdemes erre az emberkére több időt fordítanod. :S
2013. nov. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!