Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk titeket zavar ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket zavar ha a barátnőtök kevesebbet bókol nektek mint ti neki?

Figyelt kérdés

nemrég jöttem össze egy sráccal,nagyon sokat bókol nekem ,én is szoktam neki csak ritkábban.

fiúk titeket ez zavarna?

vagy szeretitek ha naponta többször bókolnak nektek?


2009. nov. 18. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem számolom, de jól esik. egyébként meg úgyis csak akkor jó ha spontán jön, azt meg nem tudod időzítnei.
2009. nov. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar, a természetétől függ, hogy mennyit csinálja. Nem ezen múlik egy kapcsolat minősége. Nem azt mondom, hogy egyszer se mondjon semmi pozitívumot, de nah nem fogok statisztikát készíteni, hogy na most tegnap is három bókkal elmaradtál. :D
2009. nov. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egy fiú alapból többet bókol a lánynak mint a lány a fiúnak. Mert pl. mikor mondja nekem a barátom h. gyönyörű vagyok, akkor én nem mondhatom hogy te is...vagy legalábbis olyan hülyén jönne ki vagy nem tudom...

persze egy lány is tud bókolni meg minden...de szerintem egy fiú többet szokott

2009. nov. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek h válaszolt :D
2009. nov. 18. 20:50
 5/9 anonim ***** válasza:
sztem lényegtelen de akkor is egy fiunak ha elmondásod szerint sokat bokol akkor annak nagyon jol esik ha mondasz neki vmi szépet nem azt mondom h egyfolytába csak ritkán de annál szebbeket:)
2009. nov. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, abszolút nem. Engem őszintén zavarna is, ha ebben egyenlőség lenne, vagy túllicitálna. :-)
2009. nov. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy azért néha meg kell dícsérni őket is. A barátom egyszer előadta, hogy mennyit bókol és meg még arra sem vagyok képes, hogy néha én hívjam fel vagy néha megdícsérhetném ezért-azért.


Elgondolkoztam rajta és tényleg soha nem mondtam semmi szépet, jót, mert én azt hittem ez adja magát. Azóta ha tényleg teszik az ige megdicsérem és én is fel veszem a telefont.:)

2009. nov. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én vagy nagyon zavarba ejtő dicshimnuszokat kapok, vagy simán a semmit, szóval biztos nem esne rosszul néha-néha egy-egy jól eltalált, igaznak tűnő bókféleség...
2009. nov. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2009. nov. 19. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!