Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi esélyünk van, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyünk van, hogy összejöjjünk? Akarhat egyáltalán valamit a srác?

Figyelt kérdés

Egy buliban ismerkedtünk meg múlt hétvégén egy közös barátunk által, elsőre megtetszettünk egymásnak, táncoltunk, meghívott egy italra, csókolóztunk is. Másnap felvett msn-re, azóta minden nap rámír, myvipen kommentárokat írt a képeimhez, nagyon aranyos. A gond az, hogy másik városban tanul, 40 km-re lakunk egymástól és szerintem ő is tudja, hogy nehezen tudnánk megoldani a találkozást, és lassan 1 hét telt el a megismerkedésünk óta, de nem is kért randit, ami számomra kissé furcsa. Szerintetek akarhat még valamit folytatásképp, vagy csak simán tartani akarja a kapcsolatot, mint "barátok"? A buliban készült közös képünk, kinnvan msn-jén, állandóan szíveket küld, de ez furcsa, hogy nem hívott még randira. Mit gondoltok erről?

Ő 18/F, én 18/L


2009. nov. 18. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
40 km az semmi, az simán megoldható lenne, ha akarná a dolgot. Ha erre az erőfeszítésre nem vagytok képesek, akkor esélytelen a dolog.
2009. nov. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ő akarja-e, eddig még nem beszéltünk erről. Amúgy igenis nehéz autó nélkül, 3 átszállással lehet csak az egyikünk lakóhelyéről a másikéra eljutni. Mindkettőnknek van jogosítványa, de erről a témáról még tényleg nem beszélgettünk, hogy hogy lehetne találkozni, ő nem hozta fel, én meg nem merem. De ha ő nem mondja, akkor nem is akar találkozni? :S
2009. nov. 18. 20:51
 3/12 kolosszus22 ***** válasza:

Lépj te! Szerintem az msn-el stb. már megpróbálta tudtodra adni a szándékait és most tőled vár valamilyen megerősítésre! Ha mindketten csak vártok a másikra akkor semmi sem lesz belőle!

22/F

2009. nov. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Csak kicsit félek, hogy visszautasít, hogy szerinte nincs értelme a távolság miatt. Én ezért nem merek lépni. lehet, hogy az msn-es dolgok csak barátiak, nem?
2009. nov. 18. 21:20
 5/12 anonim ***** válasza:

"3 átszállással lehet csak az egyikünk lakóhelyéről a másikéra eljutni"

Ha már ezen elakadtok, akkor értelmetlen a dolog.

Egyébként a férfinak kell kezdeményeznie.

2009. nov. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én is így tartom, hogy neki kéne randit kérnie, de nem teszi. Csak msn-en "udvarolgat"... nem igazán értem, mi a szándéka.
2009. nov. 18. 21:37
 7/12 anonim ***** válasza:
Elég egyértelmük a jelzések a srác részéről hogy akar vmit, csak mintha várna vmire. Bár nem tudom egy csókolózós buli után mire várhat még. Mindenesetre te is küldözgess neki szívecskéket, meg miegymás... ha ezután is semmi, akkor kérdezd meg hogy nem jár-e véletlenül felétek valamikor, mert akkor találkozhatnátok megint. meg olyan jó volt a buli meg vele lenni...egyszerűen tereld ebbe az irányba a témát. örökké nem várhatsz.
2009. nov. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
én szerintem örülj hogy független vagy és nem kell azon paráznod hogy mit hoz a holnap...
2009. nov. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
12/L Tudom, mit tudhatnék én erről. Szerintem azért ne félj, mert ha senki nem akar a másiknál kezdeményezni, akkor ez tényleg megmarad egy kis "udvarolgatásnak" , flörtnek az msn-en. Sok sikert!
2009. nov. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én egy rendes nőért kib***nám a tetves pc-met az ablakon, nemhogy még msn-en irocskáljak vele az időm nagy részében.

Tudom, nem lehet kikerülni a digitális technikát, de 40 km nem olyan nagy táv, hogy ne lehetne áthidalni. Érdemes próbálkozni, nem kell kapkodni. Ha akar, akkor úgyis el fog hívni valahova. Mindenre van kifogás és megoldás.

2009. nov. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!