Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért lehet, hogy mire egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet, hogy mire egy csajjal eljutnék addig, hogy összejöjjünk, már nemis kell és mástra hajtok?

Figyelt kérdés
megismerek egy lányt.ismerkedünk..eljutunk oda hogy összejövünk, de én addigramár máást akarok.folyton egy jobbat keresek, pedig tudom, hogy a mostani is épp elég jó és nemkell jobb..
2010. febr. 26. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mert gyerek vagy még.
2010. febr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mert maximalista, ambíciózus személyiségtípus vagy, és mindig újabbés újabb csúcsok felé törsz!:)
2010. febr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
mert telhettlen vagy és egy idő után már mindenki utálni fog mert megelözött a híred. Meg própáj egy csajra költeni meg beszélgetni légy udvarias ! És változz meg mert utálni fognak mint montam!
2010. febr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ringyó pasi!
2010. febr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
ugyanilyen vagyok csajba.:S
2010. febr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
majdnem az összes pasi ilyen...:S addig érdekes, amíg nem sikerül "megszerezni"
2010. febr. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Nindzsaa válasza:
Igazi raj kérdés, se teteje se semmije nincs az egésznek...villantottál egyet kb. olyan mint a "16éves vagyok 32cm-es a farkam ez akkor most kicsi vagy nagy?" Egyes ülj le!
2010. febr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem azért mert megijedsz...vagy mert már ott van neked és közbe mások is vannak és őket is megakarod szerezni..
2010. febr. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!