Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Nálatok mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Nálatok mennyire számít, ha egy barátotoknak bejön a csaj, de ti is szeretnétek?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akit nemrég ismertem meg és nagyon bejön nekem. Az egyik legjobb barátját már kicsit régebb óta ismerem,és hívott is randizni,de nemet mondtam neki. Pár héttel később (most) elhívott az a srác,aki nekem is bejön.:) De ő nem randizni,hanem egy eseményre,ami mindkettőnket érdekel...viszont kettesben lennénk. Sajnos nem értem rá,így nem találkoztunk. Vajon elhív majd megint? És akar egyáltalán vmit vagy csak barátkozik? Mennyire számíthat neki,h a haverja már rámstartolt?

20/L


2013. nov. 18. 21:34
 1/2 anonim válasza:

Én pont emiatt buktam el egy helyes srácot és egy barátot.:(

Az egyik fiú a legjobb barátom volt (6 évig), de ő többet szeretett volna (amiről én nem tudtam)aztán behozta a társaságunkba a másik fiút aki nagyon megtetszett, és kölcsönös volt a szimpátia. Elkezdtünk skype-ozni és épp az első randinkra készültem amikor előtte való napon lemondta, és elmesélte az okát. Ledöbbentem, mert nem vettem észre semmit az egészből, az meg főleg meglepett hogy ezek ketten jóban vannak, "a barátság az első ugye". Holott a mienk meg tönkrement.... Remélem te több sikerrel jársz! :)

2013. nov. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy igaz barát megérti, hogy a nő választ és örül a barátja sikerének.

Viszont én gyakran kifogtam, hogy mikor már alakult a dolog a lánnyal valamelyik barátom bejelenti, hogy neki mennyire bejön meg stb. És onnantól jött a "barátzóna" és az elutasítás. Nem bírtam volna megtenni egy barátommal sem, hogy lecsapom a kezéről a kiszemeltjét akár lehet esélye akár nem.

Úgyhogy van akinél számít, van akinél nem. Egyénfüggő.

2013. nov. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!