Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan lehet megtudni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet megtudni, hogy a srác aki udvarol neked igazából meleg-e?

Figyelt kérdés
Mik a jelei? Én lány vagyok, nekem udvarolgat egy fiú, aki kezdem úgy érezni csak inkább barátkozik, és semmilyen nőies bájra nem reagál férfiként...
2009. nov. 19. 00:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hehh.. Miért udvarolgatna, ha csak barátként tekint Rád? Mert ennyi erővel barátnőd is udvarolhatna Neked. :p
2009. nov. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 kolosszus22 ***** válasza:

Ez így elég érdekes, minek udvarolna egy meleg egy nőnek!?

Ez elég abszurd ha végig gondolod. Valószínű, hogy inkább csak tartózkodóbb és félénkebb a srác és nem mer még olyan nagyon kibontakozni!

Egyébként mi értesz azon, hogy nem reagál a női bájra, pontosan mire?

22/F

2009. nov. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát az elején úgy vettem le a dolgokat hogy udvarolgat... mostanra meg úgy veszem le, hogy nagyon kedvel, de nem nőként :)
2009. nov. 19. 00:15
 4/17 A kérdező kommentje:

Értem én hogy ez így zavaros, nekem is az... de nem reagál érintésre, simogatásra, nem néz utánam.

Pedig keresi a társaságomat sokszor. És évek óta nincs barátnője, pedig lettek volna jelentkezők bőven.

2009. nov. 19. 00:17
 5/17 anonim ***** válasza:

attól még h te nem jössz be neki nőként, egyáltalán nem meleg. talán még nem találta meg, akit keress.

ha tényleg van ilyen gyanúd, akkor egyszer kérdezd meg, mikor mondjuk sétáltok, h arról a lányról mi a véleményed? szerinted szép? vagy kérd meg h meséljen a volt barátnőiről.

2009. nov. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 kolosszus22 ***** válasza:

Szerintem az lehet amit leírtam az előbb, nehezebben oldódik és kicsit félénkebb, idő kell neki míg beindul, még akkor is ha ez nem látszik rajta.

Szinte 100%, hogy ez a helyzet.

22/F

2009. nov. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

hát ma randiztunk, és rettenetesen jól elbeszélgettünk, mindketten eléggé fel voltunk oldva...


Aztán hazafelé menet, amikor mondtam merrefele mennék haza, mondta, hogy abba az utcába induljak el ha ki akarok oda a buszmegállóba jutni, véletlenül se kísért volna odáig (pedig este volt és kb 100 méter). És valahogy hirtelen ilyen baromira nem érdeklődő lett.

2009. nov. 19. 00:34
 8/17 kolosszus22 ***** válasza:

Nemtom, lehet korainak tartja még a dolgot, nem akar elsietni semmit, vagy van valami ami zavarja magában kicsit és emiatt. Viszont, hogy "meleg" azt szerintem nyugodtan felejtsd el, nem randizgatna veled különben, itt valami más húzódik meg a háttérben.

Legközelebb ne várd, hogy ő lépjen tettlegesen, próbáld meg megcsókolni, minden kiderül majd!

2009. nov. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Úgy terveztem, hogy megcsókolom a végén, hogy kiderüljön mi van, de tényleg annyira gáz volt a szitu a végén hogy nem mertem :(

Lassan két hónapja megy ez az udvarolgatós huzavona...

De tényleg olyan fura, hogy rengeteg lány barátja van, és sokan voltak oda érte, de minddel semmi évek óta...

Olyan nem lehet, hogy szeretne szerelmes lenni lányba de igazaból nem megy neki, csak magának sem akarja bevallani?

2009. nov. 19. 00:47
 10/17 kolosszus22 ***** válasza:

Előfordulhat, még mindig én írogatok itt neked!:)

Az igazság az, hogy kicsit olyan mintha engem írtál volna le, mert totál olyan a személyiségem mint az udvarlódnak.

Ezért merem állítani, hogy nem meleg. Én imádom a nőket, a testüket, és mivel jó pasinak tartanak sok lánynak tatszem,de komoly kapcsolatom 22 éves létemre nem volt.

Kisebb kalandok, egyéjszakások megestek, de semmi komoly.

Az a helyzet, hogy velem kapcsolatban is sokan furcsállják ezt, hogy "jó pasi" és nincs barátnője.

A helyzet az, hogy a kinézetem és külsőm kicsit ellentétes a személyiségemmel. Mert bár nem látszik, de nem vagyok az a nagy dumás csajozógép, visszahúzodóbb a természetem az elején egészen addig amíg meg nem törik a jég. Egyébként abban is van valami, hogy nem találkoztam olyan lánnyal akibe bele tudnék szeretni, de talán még nem késő. Szerintem vele is hasonló lehet a helyzet.

Egy kérdés: Hány évesek vagytok?

2009. nov. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!